Rozmaitości

Minikoparki na wynajem w Gdańsku – zainwestuj w sprytne rozwiązanie na placu budowy

InfoGdansk
6 grudnia, 2023

Minikoparki na placach budowy to już standard. Stanowią Kluczowy element niemal wszystkich robót – prac ziemnych, drogowych, wykopów, niwelacji, czy też prac ogrodniczych.

Wynajem minikoparek w Gdańsku jest z kolei powszechnym rozwiązaniem, bo nie każda firma jest w stanie pozwolić sobie na zakup takich maszyn. Jak to działa? Czy się opłaca? Tego dowiesz się czytając ten artykuł. Poznasz także przykład firmy oferującej usługi tego typu.

Wynajem minikoparek w Gdańsku i okolicach

W Gdańsku minikoparki z operatorem to obecnie must-have w zestawie narzędzi wielu firm budowlanych. Dlaczego? Dlatego, że ich sprytne, kompaktowe rozmiary umożliwiają manewrowanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. To dla projektów budowlanych w samym sercu Gdańska, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, a precyzja staje się kluczowym elementem do osiągnięcia sukcesu.

Jedną z firm oferujących możliwość wynajmu minikoparek w Gdańsku i okolicach jest Pod-klucz budownictwo. Minikoparki można wynająć wraz z doświadczonym operatorem, dostarczając nie tylko sprzęt, ale także pełną gotowość do realizacji zróżnicowanych projektów budowlanych. Ich flota minikoparek charakteryzuje się nowoczesnymi i sprawnymi maszynami. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, minikoparki są wyposażone w funkcje umożliwiające precyzyjne i efektywne wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach. Pod-klucz Budownictwo zyskuje uznanie nie tylko ze względu na sprzęt najwyższej jakości, ale także dzięki elastycznym terminom wynajmu i konkurencyjnej cenie.

Wynajem minikoparki Gdańsk – cena

A skoro jesteśmy już przy cenach przejdźmy do konkretów. Ile kosztuje wynajem minikoparek w Gdańsku od Pod-klucz budownictwo? Tu znajdziesz odpowiedź:

Koparko-ładowarka 9 ton

 • dojazd na terenie Trójmiasta 500 zł netto;
 • wynajem z operatorem 180 zł/h netto;

Koparka kołowa 15 ton

 • dojazd na terenie Trójmiasta 800 zł netto;
 • wynajem z operatorem 200 zł/h netto;

Koparka gąsienicowa 22 tony

 • dojazd na terenie Trójmiasta 1200 zł netto;
 • wynajem z operatorem 230 zł/h netto;

Minikoparka 1,5 tony

 • dojazd na terenie Trójmiasta 300 zł netto;
 • wynajem z operatorem 100 zł/h netto;

Minikoparka 3,5 tony

 • dojazd na terenie Trójmiasta 400 zł netto;
 • wynajem z operatorem 120 zł/h netto;

*wynajem każdej koparki na czas min. 6h.

Dlaczego warto wynajmować minikoparki? Zalety tego rozwiązania

Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie – lepiej kupić, czy wynająć minikoparki? Odpowiedź, jak zawsze brzmi – zależy. A zależy to od możliwości firmy – powierzchni magazynowej, częstotliwości zleceń, specyfikacji realizowanych projektów. Jako najważniejsze z zalet tej opcji można wyróżnić jednak:

 1. Dostosowanie do projektu, elastyczność w wyborze maszyn – wynajem minikoparek pozwala dostosować sprzęt do konkretnych wymagań projektu, eliminując konieczność inwestowania w różnorodną flotę maszyn.
 2. Oszczędność finansową – brak wysokich kosztów zakupu, utrzymania i serwisu maszyn budowlanych – wynajem to ekonomiczne rozwiązanie dla firm, zwłaszcza przy krótkoterminowych projektach.
 3. Bezpieczne składowanie – po zakończeniu projektu nie trzeba martwić się o miejsce na przechowywanie maszyn, co jest szczególnie istotne dla mniejszych firm.
 4. Dostęp do nowoczesnych technologii – wynajmując, zyskujesz dostęp do najnowszych modeli minikoparek z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, co podnosi efektywność pracy.
 5. Regularną aktualizację floty – firma wynajmująca maszyny systematycznie aktualizuje ofertę, co gwarantuje korzystanie z najnowocześniejszych i najbardziej wyspecjalizowanych maszyn.

Wynajem minikoparek to inteligentne rozwiązanie dla firm budowlanych, pozwalające zoptymalizować koszty, zwiększyć elastyczność operacyjną i skoncentrować się na efektywnej realizacji projektów. Zastanów się nad tym i wdróż je na swoim placu budowy.

Pod-klucz budownictwo – kontakt

Korzystając z usług budowlanych opartych na minikoparkach, inwestorzy zyskują sporo. Ty też możesz dołączyć do ich grona i czerpać korzyści.

Nie przedłużając – zainwestuj w minikoparki w Trójmieście. Uwierz, że maszyny Ci się zwrócą. Aby to zrobić, najlepiej skontaktuj się z Pod-klucz budownictwo. Formularze kontaktowe i wszystkie informacje o firmie znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej budownictwo.pod-klucz.pl. Nie czekaj – dzwoń. Powodzenia!

Adres: Cedrowa 39/lokal U3,
80-126 Gdańsk
Email: budownictwo@pod-klucz.pl
Nr tel.: 696 010 374