Informacje

Ostatnie miejsca na zapisy na szkolenie dla rolników na terenie województwa pomorskiego

InfoGdansk
9 grudnia, 2020
Zdjęcie: Ostatnie miejsca na zapisy na szkolenie dla rolników na terenie województwa pomorskiego.

Ostatnie miejsca na zapisy na szkolenie dla rolników na terenie województwa pomorskiego

Już niedługo rusza kolejna edycja spotkań online „e-seciowanie”. Pierwsza zakończyła się znakomitym sukcesem!
Jesteś właścicielem gospodarstwa rolnego lub spożywczego, a przy tym interesują Cię możliwości rozwoju? Chciałbyś wykorzystać potencjał Polskiego Rolnictwa? Innowacyjność jest kluczowa.

Uzyskaj do 5,5 milionów złotych dofinansowania!

Zapisz się na szkolenia online organizowanych przez PODR w Lubaniu. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 15.12.2020 o godzinie 10.

Poznasz dużo speców z różnych środowisk, którzy doradzą Ci w temacie składania wniosków o dofinansowanie, kierunku rozwoju, zwiększenia dochodów, inwestycji i przybliżą Ci potrzeby współczesnego Konsumenta na rynku spożywczym.

Prowadzącymi są Katarzyna Radtke i Agnieszka Jereczek – brokerki innowacji oraz specjalistki PODR w Lubaniu. Podzielą się z Tobą wiedzą o:
– innowacyjnych rozwiązaniach, które są w szczególny sposób finansowane ze środków UE,
– kto jest upoważniony do skorzystania ze wsparcia,
– terminach zakończenia składania wniosków,
– z którego wspacia „e-sieciowanie” można skorzystać w celu przygotowania się do złożenia wniosku i realizacji swoich planów rozwojowych.

Projekt realizowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, nabór wniosków o dofinansowanie organizowany w ramach PROW 2014-2020.
Nie stój w miejscu! Po pierwszym spotkaniu zostaniesz przydzielony do grupy, z którą stworzysz innowacje w rejonach Twojego gospodarstwa.

Nie zastanawiaj się i zapisz się już teraz: Spotkanie on-line „e-sieciowanie” – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu (evenea.com)

Jedyne, co będzie Ci potrzebne do uczestniczenia w spotkaniach, to laptop lub komputer z dostępem do Internetu i nie więcej niż godzina czasu na spotkanie – to wszystko!

Zdecyduj się na rozwój i uzyskaj nawet 5,5 miliona złotych na realizację planu rozwoju w Twojej grupie!

Dowiedz się więcej: sieciowanie.podr.pl