Rozmaitości

Łóżko Nuga Best N-6-Masażer termoterapeutyczny sprawi, że zapomnisz o bólu pleców

InfoGdansk
19 lipca, 2023

Współczesny styl życia, siedzący tryb pracy i nieprawidłowa postawa ciała powodują częste dolegliwości i dyskomfort w obrębie kręgosłupa. 

Doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny do uśmierzania bólu i łagodzenia stresu! Przynosi radość matce, zmęczonej nieskończoną pracą domową, dodaje siły ojcu, wyczerpanemu stresem związanym z pracą przywraca energię dziecku, które się uczy przez długie godziny i zapewnia dużo śmiechu dziadkom, dla których nawet zwykłe codzienne czynności mogą wymagać znaczącego wysiłku. 

Warto już teraz zapoznać się z ofertą nuga best i poznać cennik na stronie https://nuga.pl/, aby wybrać najlepszy sprzęt i znacząco poprawić jakość swojego życia!

Czym jest masażer termoterpeutyczny N6?

Masażer termoterapeutyczny N6 Nugabest to Cudny masażer N6 ma wiele zalet, jedną z nich jest innowacyjne wzornictwo. 

Dzięki bardzo wygodnej konstrukcji produkt może być przechowywany w formie złożonej, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Za pomocą kół i uchwytu złożony masażer jest łatwy do przenoszenia. N6 może być przechowywany pod łóżkiem lub w innym dogodnym miejscu bez zagracania pomieszczenia.

Według specjalistów połączone działanie termoterapii i masażu sprawia, że urządzenie to jest naprawdę skutecznym narzędziem w walce z problemami kręgosłupa i stawów. 

 Masażer N6 posiada kilka trybów intensywności, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać najbardziej komfortowy dla siebie poziom. Ponadto, dzięki kompaktowej i przenośnej konstrukcji, można z niego korzystać w dowolnym momencie.

Dlaczego warto rozważyć zakup N-6  termoterpeutycznego masażera N6 Nugabest już teraz?

Masaż z użyciem termoterapeutycznego urządzenia N-6 do masażu ma następujące zalety.

  1. Opracowując nowe produkty, Nuga Best troszczy się przede wszystkim o zdrowie człowieka. Dowodem na to jest masażer N6, który pozwala na łatwą, wygodną i skuteczne zdrowienie. Nowe urządzenie high-tech nie zajmuje dużo miejsca.

  2. Podczas masażu w Nuga Best zrelaksujesz się, odpoczniesz – a potem będziesz miał genialne pomysły!

  3. Masażer do osobistej terapii cieplnej – stosowany w celu łagodzenia bólu mięśni poprzez przykładanie ciepła do ciała lub dla osób z niską temperaturą ciała.

  4. Osobisty stymulator niskiej częstotliwości to przezskórna stymulacja nerwów i mięśni stosowana w celu łagodzenia bólu lub zapobiegania atrofii mięśni.

Efekt

  • Poprawa krążenia krwi

  • Złagodzić ból mięśni

  • Ciepło terapeutyczne działanie

  • Przezskórna stymulacja elektryczna (TENS)

  • Zapobieganie atrofii mięśni

Aby dowiedzieć się więcej i zapoznać się z funkcjami tego lub innych prezentowanych w katalogu urządzeń np. maty masującej, można odwiedzić oddziały Nuga Best w Polsce.