Rozmaitości

Jak wspomagać porost włosów?

InfoGdansk
16 marca, 2023

Jak wspomagać porost włosów?

Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, na pewno chcesz posiadać jak najwięcej na swojej głowie pięknych i silnych włosów. Niestety dość często – z różnych powodów – zaczynają one wypadać, a proces ten dość trudno jest powstrzymać. Na szczęście istnieją metody, stosowanie których daje szansę nie tylko na zachowanie pozostałego na głowie owłosienia, ale też zwiększenia jego zagęszczenia oraz grubości. Odpowiedni preparat na porost włosów jest jedną z nich.

Preparat na porost włosów – czym powinien się wyróżniać?

Chcąc zapobiec wypadaniu włosów, coraz więcej osób – zwłaszcza mężczyzn – postanawia sięgnąć po wyroby marki Kevin Murphy. Ich regularne stosowanie okazuje się bowiem bardzo przydatne w zwalczaniu skutków działania hormonu DHT, który właśnie odpowiada za stopniowe powiększanie obszaru na głowie pozbawionego owłosienia. W celu wydłużenia fazy wzrostu włosa bardzo pomocne okazują się naturalne składniki produktów wspomnianej marki, w tym m.in. bioflawonoidy cytrusowe, apigeniny z natki pietruszki czy ekstrakt z pokrzywy oraz imbiru. Dobrej jakości preparat na porost włosów powinien być jednak wykorzystywany nie jako jedyna metoda w walce z łysieniem, lecz jedna z wielu. Poza nią istnieją w końcu także inne, o których nie należy zapominać.

Kevin Murphy – czym wspomóc działanie preparatów tej marki, by uzyskać lepsze rezultaty?

Osoby stosujące preparaty Kevin Murphy zadowalające rezultaty zauważają najczęściej, gdy oprócz ich stosowania regularnie wykonują na skórze swojej głowy peeling. W wyniku tego łatwiej jest bowiem poprawić jej kondycję (usuwając martwy naskórek), dotlenić cebulki oraz zwiększyć krążenie krwi wewnątrz komórek skóry głowy. Oprócz peelingu warto też zastosować naturalną suplementację na porost włosów. To w końcu świetny sposób na uzupełnienie niedoboru witamin i minerałów, których zbyt mała ilość może przyczyniać się do postępującego łysienia. Podobnie zresztą jak nieprawidłowe odżywianie się. Preparat na porost włosów powinien zadziałać jeszcze lepiej, jeśli jednocześnie osoba stosująca go wzbogaci swoją dietę o świeże warzywa oraz owoce, pieczywo pełnoziarniste, warzywa strączkowe, ryby czy nabiał.

Dlaczego warto skorzystać z usług sklepu online Fontanna Młodości?

Produkty marki Kevin Murphy (w tym preparat na porost włosów), dostępne w ofercie sklepu internetowego Fontanna Młodości, mogą stanowić znacznie bardziej opłacalną i – przede wszystkim – bezbolesną alternatywę dla przeszczepu włosów. Na zabieg ten w ostateczności decyduje się coraz więcej osób, lecz należy pamiętać, że nie zawsze przynosi on oczekiwane efekty, a nawet uzyskanie pozytywnych rezultatów nie musi być trwałe, wymagając jednocześnie specjalnej pielęgnacji w celu ich utrzymania. Przed udaniem się do kliniki na pewno warto więc wypróbować inne metody, jeśli chodzi o walkę z łysieniem, sięgając po preparaty na porost włosów. Niewykluczone, że Ty również, jak wiele innych osób, przekonasz się, jak bardzo mogą być one pomocne w zwiększaniu własnej atrakcyjności fizycznej.

Materiał zewnętrzny.