Rozmaitości

Fotograf ślubny w Gdańsku

InfoGdansk
18 maja, 2023

Zapraszamy na krótką, ale intensywną podróż po sesji ślubnej w Gdańsku – miasteczku, które z pewnością może zaoferować wiele wspaniałych scenicznych tła na ten niezapomniany dzień!

Jeśli masz ochotę na coś klasycznego i eleganckiego, to zacznij od wizyty na długim Targu – głównym placu miasta, otoczonym przez piękne kamienice i zdobione kolorowe fasady. To tutaj, w samym sercu Gdańska, znajdziesz pomnik Neptuna – idealne miejsce dla par, które pragną oddać hołd miastu i jego bogatej historii.

Jeśli z kolei szukasz czegoś bardziej malowniczego, polecamy wybrać się do Starego Miasta. To tutaj, wśród zabytkowych budynków i romantycznych zaułków, znajdziesz wiele uroczych miejsc, w których można zrobić niezapomniane zdjęcia. Dla bardziej odważnych polecamy sesję na schodach Ratusza Głównego Miasta – tutaj czeka na Was wspaniała fontanna Neptuna, będąca jednym z najpiękniejszych zabytków Gdańska.

Jeśli z kolei marzysz o czymś bardziej niezwykłym, to wybierzcie się na krótki rejs tramwajem wodnym po Motławie. To oryginalny pomysł, który z pewnością zachwyci Waszych gości i sprawi, że Wasze zdjęcia będą naprawdę niepowtarzalne. W trakcie rejsu zobaczycie nie tylko piękne widoki na miasto, ale także odrobinę historii Gdańska, gdyż tramwaj wodny to tradycyjny środek transportu w tym mieście.

Ale to nie wszystko – Gdańsk ma jeszcze wiele innych atrakcji, które z pewnością zachwycą każdego, kto chce uwiecznić swój wielki dzień. Na przykład Oliwa – park, w którym można znaleźć piękny ogród japoński i słynne drzewa dębowe, będące jednymi z najstarszych w Polsce.

Fotografia ślubna nie musi być nudna

Okej, chwila, żeby się rozerwać! Zdjęcia ślubne to poważna sprawa, ale nie bójcie się zaszaleć trochę i wprowadzić do sesji nuty humoru i zabawy.

Na początek, proponujemy Wam pomysł na sesję, która z pewnością będzie niezapomniana – zróbcie sobie zdjęcia w skafandrze nurka! Tak, dobrze przeczytaliście! Przecież każdy wie, że najlepsze pamiątki powstają wtedy, gdy jesteśmy ubrani w pełną klatkę pancerza i stawiamy czoła wodnym głębinom. No i jak już tam zostaniecie, to warto zrobić sobie zdjęcie z rekinem – przecież to oczywiste!

Jeśli jednak nie macie ochoty pływać z rekinami, to polecamy Wam szaloną sesję w parku wodnym – wesołe miasteczko, zjeżdżalnie, kręte rynny i karuzele – to wszystko będzie idealnym tłem dla Waszych zdjęć. Jak już tam będziecie, to nie zapomnijcie pojeździć na rollercoasterze – taki ekstremalny dreszczyk emocji z pewnością okaże się na zdjęciach!

Ale jeśli szukacie czegoś bardziej klasycznego, to możecie wybrać się na sesję do lasu – w końcu nic tak nie działa na romantyzm, jak przepiękne drzewa i szelest liści. Najlepiej wziąć ze sobą trochę jedzenia i picia, zapalić ognisko i poczuć się jak w filmie. Pamiętajcie tylko, żeby nie zostawić resztek jedzenia, bo przyciągniecie misie!

Jeśli natomiast lubicie odkrywać nowe miejsca, to wybierzcie się na wycieczkę do Gdańska – to miasto ma wiele uroczych zaułków, pięknych kamienic i ciekawych miejsc, które z pewnością dostarczą Wam niezapomnianych chwil. W końcu jak powiedział klasyk, „życie to podróż, a podróż to zdjęcia ślubne”. Fotograf ślubny Jerzy Ledziński dzieli się swoimi inspiracjami na sesje ślubne na swojej stronie www.ledzinski.pl

Podsumowując, pamiętajcie, że sesja ślubna to Wasza chwila, dlatego nie bójcie się zaszaleć i wprowadzić do niej trochę humoru i zabawy – to przecież Wasze wspomnienia na całe życie!

Materiał zewnętrzny.