Rozmaitości

Doskonały prezent na rocznicę ślubu – porcelana!

InfoGdansk
19 października, 2022

Przyjęło się nazywać rocznice ślubu różnymi określeniami. Tak więc dwudziesta rocznica ślubu zyskała miano: porcelanowe gody. Z tej okazji często wyprawia się przyjęcia, albo chociaż obchodzi tę uroczystość skromnie, w gronie najbliższych.

Przyjęło się nazywać rocznice ślubu różnymi określeniami. Tak więc dwudziesta rocznica ślubu zyskała miano: porcelanowe gody. Z tej okazji często wyprawia się przyjęcia, albo chociaż obchodzi tę uroczystość skromnie, w gronie najbliższych. Nie wiesz, co podarować małżeństwu na rocznicę? Dobrym pomysłem na prezent z tej okazji jest porcelana. Sprawdź, dlaczego warto ją podarować. 

Uniwersalna i praktyczna porcelana 

Poszukując idealnego prezentu na rocznicę ślubu warto postawić na coś, co przyda się obojgu małżonków. Doskonałym rozwiązaniem jest serwis porcelanowy. Nie ma możliwości, by nie spodobał się obdarowanym. Serwis obiadowyzestaw do kawy czy herbaty, komplet dwóch filiżanek – to doskonałe prezenty, które przydadzą się w każdym domu. Ponadto taki zestaw jest wyrazem pamięci oraz pozostanie wspaniałą pamiątką rocznicy. Wśród nowoczesnej porcelany znajdziesz wiele pięknych naczyń, które zaskakują designem. Z pewnością więc znajdziesz coś, co spodoba się jubilatom. Najbezpieczniejszym wyborem będzie klasyczna biała porcelana https://www.amart.pl/category/porcelana, jednak możesz pokusić się również o wzorzyste zestawy. 

Polska porcelana – jakość i precyzja 

Poszukując idealnego prezentu z okazji rocznicy ślubu warto zwrócić uwagę na polską porcelanę. Porcelana ogólnie uznawana jest za towar luksusowy. Dziś można ją nabyć na przykład w sklepie internetowym z artykułami gospodarstwa domowego. Polska porcelana odznacza się niesamowitą trwałością. Wysoka jakość w połączeniu z dobrym stylem to duet idealny. Nowoczesną porcelanę śmiało można myć w zmywarce. Solidne wykonanie sprawia, że jest ona odporna na uszkodzenia. Wybierając zestaw z porcelany warto zwrócić uwagę na ilość elementów i przeznaczenie. Do wyboru masz serwisy do kawy, herbaty oraz komplety obiadowe. Możesz wybrać zestaw na 6 lub 12 osób, albo kupić dwie filiżanki w opakowaniu prezentowym. Wspólne posiłki zbliżają ludzi, dlatego porcelana świetnie sprawdzi się w roli prezentu – filiżanki porcelanowe mogą być pretekstem do wspólnego picia herbaty. Warto zwrócić uwagę na porcelanę Ćmielów, MariaPaula czy Karolina.