Imprezy

Walentynki w gdańskim ZOO

InfoGdansk
8 lutego, 2023

Jak wyjątkowe walentynki, to tylko w gdańskim ZOO! Zapraszamy na podróż po miłosnych zwyczajach różnych gatunków zwierząt!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 lutego o godz. 12.00, w sali edukacyjnej budynku administracji oliwskiego ZOO. Spotkanie dedykowane jest parom (choć nie tylko) powyżej 16 roku życia 😊

Sztuka Kochania, czyli o tym jak kochają zwierzęta… – walentynkowa prelekcja w gdańskim ZOO

Podczas specjalnej prelekcji usłyszymy o najbardziej wyjątkowych zwyczajach godowych, sposobach łączenia się w pary oraz nietuzinkowych i czasem nawet śmiercionośnych metodach kopulacji stosowanych w świecie zwierząt. Oczywiście wszystko z należytym przymrużeniem oka 😉

Zobacz też – Mieszkanie dla singielek i singli

Po prelekcji odbędzie się spotkanie z opiekunem naszych pingwinów, które również mogą się pochwalić ciekawym wachlarzem zachowań towarzyszących okresom lęgowym.

Dla uczestników wydarzenia Cafe ZOO przygotowało wyjątkowe promocje na ciepłe napoje, będzie więc idealna okazja, by po wydarzeniu ogrzać się podczas romantycznego spaceru po zoo z gorącą kawusią czy zimową herbatą z imbirem.

Walentynki w gdańskim ZOO – informacje

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarezerwować miejsce drogą telefoniczną +58 552 00 41 wew. 122 lub mailową na adres edukacja@zoo.gda.pl do piątku, 10.02.2023 do godz. 14.30.

Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu wstępu do zoo zgodnie z bieżącym cennikiem dostępnym na stronie https://zoo.gda.pl/wizyta-w-zoo/cennik-biletow/

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 12:00 od spotkania z edukatorem pod dużą mapą zaraz za bramą wejściową do ZOO. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16 roku życia.