Rozmaitości

Odkryj świat z góry z DJI Mini 3 Pro

InfoGdansk
19 czerwca, 2023

Nowoczesne drony dają coraz większe możliwości w zakresie uchwytywania świata z niewiarygodnych czasami perspektyw. Dowodzi tego między innymi jedna z najnowszych propozycji marki DJI – dron DJI Mini 3 Pro. Sprawdźmy, czemu jest to pozycja absolutnie wyjątkowa.

Nowoczesna kamera i innowacyjne systemy

DJI Mini 3 Pro to doskonały dron do eksploracji świata z perspektywy  lotu ptaka. Za sprawą dopracowanej w każdym szczególe kamery i nowoczesnych systemów wspierających robienie zdjęć i nagrywanie, uzyskasz doskonałe ujęcia.

Producent zdecydował się na montaż kamery z matrycą CMOS 1/1,3-calową. Obiektyw posiada przysłonę f/1.7. Ponadto urządzenie daje możliwość skorzystania z 4-krotnego zoomu cyfrowego. Sprzęt został przystosowany do obsługi technologii Dual Native ISO oraz HDR. Ponadto użytkownik otrzymuje do dyspozycji tryb D-Cinelike Color, który daje większe możliwości w zakresie edycji.

Największy producent dronów na świecie, jakim jest DJI, słynie z wykorzystywania licznych nowoczesnych systemów wsparcia pracy kamery. W przypadku DJI Mini 3 Pro nie jest inaczej. Użytkownik może skorzystać z aż 3 trybów śledzenia: Spotlight 2.0, Point of Interest 3.0 oraz FocusTrack-ActiveTrack 4.0. Jeśli chcesz nagrać w pełni profesjonalny materiał, możesz skorzystać z systemu MasterShots. Ponadto do dyspozycji masz tryb nagrywania w pionie – True Vertical Shooting. Możesz również tworzyć panoramy oraz nagrywać filmy slow-motion w jakości 1080p/120FPS. Ciekawostkę stanowi system QuickTransfer, dzięki któremu z wykorzystaniem Wi-Fi, działającego z prędkością nawet 30 Mbps, możesz niemal natychmiast zamieszczać wszelkie materiały w internecie.

Lataj wygodnie i bezpiecznie z DJI Mini 3 Pro

Producent dołożył wszelkich starań, aby latanie dronem DJI Mini 3 Pro było maksymalnie komfortowe i bezpieczne. Lot jest bardzo płynny i dynamiczny, między innymi za sprawą aerodynamicznej sylwetki urządzenia i funkcjonalnej aparatury sterującej. Do wyboru masz dwa kontrolery: DJI RC i DJI RC-NC1. Oba wyróżnia niezwykle niskie opóźnienie rzędu około 120 ms oraz bitrate na poziomie maksymalnie 18 Mbps. Sterowanie dronem ułatwia czytelny wyświetlacz.

Za sprawą 3-kierunkowego systemu wykrywania przeszkód nie musisz martwić się przeszkodami na drodze drona. Nawet w bardzo trudnym terenie, na wąskich trasach, urządzenie radzi sobie doskonale. Pomaga w tym także Advanced Pilot Assistance System, czyli popularny system APAS – w tym przypadku w wersji 4.0.

Ciesz się dronem, gdzie tylko chcesz

DJI Mini 3 Pro to urządzenie o wysokich parametrach pracy, dzięki czemu jest chętnie wybierane nie tylko przez amatorów, ale też przez profesjonalistów. Jednocześnie jest to sprzęt o niezwykle niewielkich wymiarach, który można łatwo złożyć i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Zwłaszcza że DJI Mini 3 Pro waży niespełna 250 g, co czyni go jednym z najlżejszych urządzeń w swojej klasie.

Wybierz dron DJI Mini 3 Pro, jeśli zależy Ci na funkcjonalnym, a jednocześnie poręcznym sprzęcie. Niewątpliwie Mini 3 Pro, czyli urządzenie wciąż będące nowością, to obecnie jedna z najlepszych propozycji chińskiego producenta.