Rozmaitości

Ladies Jazz Festival – Wynajmij luksusowy apartament i przyjedź do Gdyni

InfoGdansk
8 czerwca, 2022

Na scenie jazzowej działa wiele utalentowanych kobiet. To właśnie z myślą o nich powstał Ladies Jazz Festival. Już w lipcu czeka nas jego kolejna odsłona.

Ladies Jazz Festival odbędzie się w dniach 25-31 lipca na terenie Gdyni i Wejherowa. Ten festiwal to morze wspaniałych dźwięków, wzruszeń i przeżyć. W tym roku, ze względu na zniesione obostrzenia pandemiczne, odbędzie się pełną parą. Na scenie zobaczymy m.in.: Rebekkę BAKKEN, Dorotę Miśkiewicz i Henryka Miśkiewicz, Grażynę Łobaszewską z Gośćmi, Agę ZARYAN oraz Andreę Motis. Gwiazdą wieczoru będzie Tanita Tikaram. Znana wszystkim z przeboju „Twist In My Sobriety” podbiła serca ludzi na całym świecie. Jest mocno wyczekiwana przez fanów. To będzie wielkie wydarzenie.

Festiwal od początku swojego istnienia związany był z Gdynią i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, gdzie odbywa się większość koncertów. Formuła imprezy została rozszerzona także o dodatkowe występy i atrakcje, które odbywają się w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie oraz w gdyńskiej przestrzeni miejskiej, na przykład w formie otwartych koncertów plenerowych. Z roku na rok przyciąga nie tylko zwolenników jazzu, ale także osoby, które pragną cudownie spędzić lipcowe wieczory.

Ladies’ Jazz Festival jest jedną z atrakcji letnich miesięcy nad polskim morzem: https://billberry-apartments.pl/pl/blog/ladies-jazz-festival-2022

To bardzo przemyślany i staranny projekt. Jest przyczynkiem do rozwijania kulturalnych i muzycznych gustów uczestników. Przyciąga rzesze turystów z całego kraju i nie tylko. Jeśli i tym jesteś jednym z nich, na pewno zastanawiasz się gdzie nocować podczas trwania imprezy. Doskonałym rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu, na przykład od BillBerry Apartaments. Ich oferta skrojona jest na potrzeby przybywających do Gdyni gości. Mieszkania są idealnie rozlokowane, co pozwala w szybki sposób, co ważne, pieszo, dotrzeć na festiwalowe wydarzenia i koncerty (oraz z nich wrócić). Nie stracisz czasu na dojazd i zawsze dotrzesz na czas. Ponad to, luksusowe apartamenty BillBerry to wygoda i komfort. Do dyspozycji goście mają: sypialnię, salon z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem, kosmetykami i suszarką, płaski telewizor, WI-FI, a także wiele innych udogodnień. Przydadzą się zwłaszcza po intensywnym festiwalowym dniu. A kawa na balkonie z widokiem na gdyńską marinę tylko urozmaici spędzony tam czas