Rozmaitości

Kosz magic corner – poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania

InfoGdansk
21 listopada, 2022

Aranżowanie i projektowanie kuchni nie jest łatwym zadaniem. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na gotowy zestaw mebli kuchennych, czy też zlecisz ich wykonanie profesjonalistom, w rogach zabudowy pojawi się wolna przestrzeń. Jak ją dobrze wykorzystać? Naszą propozycją jest kosz magic corner, dzięki któremu zagospodarujesz każdy skrawek wolnego miejsca. Co to takiego i do czego służy? Gdzie możesz go znaleźć? Przeczytaj nasz artykuł, a wszystko stanie się jasne.

Czym jest kosz magic corner?

Magic corner to specjalny kosz, który jest montowany w szafkach narożnych. Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z tym rodzajem szafki, z pewnością wie, że znalezienie w nich potrzebnych rzeczy graniczy niemal z cudem. Wiąże się to z pochylaniem, przekładaniem i przesuwaniem zawartości. Jeżeli więc masz dość wszechobecnego chaosu i chcesz maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń, kosz magic corner jest czymś dla Ciebie! Dzięki temu, że montowany jest na teleskopowych prowadnicach, wysuwa się w taki sposób, że bez trudu masz dostęp do tego, co znajduje się na końcu szuflady. Pożegnaj zatem chaos i bałagan – z naszą propozycją jest to naprawdę proste. Zapoznaj się z tym produktem, który znajdziesz w ofercie e-sklepu TMY https://tmy.pl/pl/systemy-narozne/75-magic-corner.html i już dziś dokonaj najlepszego wyboru.

Co można trzymać w koszu magic corner?

Zastanawiasz się, jak użytkować ten rodzaj kosza i co możesz w nim trzymać? Dobra wiadomość jest taka, że wszystko! Ten organizer spisze się doskonale jako szafka na naczynia, garnki, patelnie, deski do krojenia, gadżety kuchenne, ścierki, gąbki lub środki czystości. Możesz przechowywać w nim produkty suche takie jak makaron, ryż, kawa, herbata oraz wiele innych. Może pełnić także funkcję przyprawnika, dzięki któremu wszystkie przyprawy będziesz mieć zawsze pod ręką. Kosz magic corner sprawdzi się również w spiżarni, stanowiąc dodatkowe miejsce do przechowywania różności takich jak przetwory, soki czy kompoty.