Rozmaitości

Jakie trampki na lato? Pomagamy w wyborze

InfoGdansk
24 maja, 2022

Wakacje to czas wielu pieszych wędrówek, spacerów, spotkań w gronie przyjaciół, wyjść w różne ciekawe miejsca. To także czas, kiedy temperatura zdecydowanie daje się we znaki i zakładamy na siebie możliwie jak najmniej, aby nie było nam bardzo gorąco. Dlatego też od wiosny do jesieni poszukujemy butów, które z jednej strony będą uniwersalne i sprawdzą się na wiele okazji, świetnie mogą pasować do różnych strojów i stylizacji, a jednocześnie okażą się bardzo wygodne dla stopy.

Trampki – uniwersalne obuwie, które sprawdzi się do wielu stylizacji

Świetnym rozwiązaniem wówczas dla nas mogą okazać się trampki. Trampki przez wiele lat były w Polsce butami kojarzącymi się z chodzeniem do szkoły, albo bieganiem w nich po szkolnym boisku. Dzisiaj jednak trampki stały się na tyle powszechne, że nikogo nie dziwi, że noszą je również osoby starsze, które lubią po prostu luźny, czasem bardziej sportowy strój. Poza tym trampki są bardzo uniwersalne także jeśli chodzi o dostosowanie się do całego stroju, jaki na siebie zakładamy. Doskonale sprawdzą się w przypadku kobiet i dziewcząt do sukienek czy spódniczek. Będą dodawały całej kreacji bardziej swobodnego i sportowego sznytu. Ale równie dobrze możemy nosić trampki do długich eleganckich spodni, dżinsów czy nawet krótkich spodenek latem.

Klasyczne popularne trampki mogą sprawdzić się także na cały dzień w pracy

Opcji jest bardzo wiele i każda z tych stylizacji będzie doskonałą opcją w połączeniu z trampkami właśnie. Poza tym buty te stały się już na tyle powszechne, że możemy chodzić w nich do sklepu, na spacer, do kina, na spotkania z przyjaciółmi, ale wiele osób także zakłada trampki właśnie do pracy. Jeśli musimy spędzić wiele godzin na nogach, w pozycji stojącej, wówczas wygodne buty mogą okazać się dla nas swoistym zbawieniem. Trampki doskonale sprawdzają się zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn, każdy z chęcią zakłada taki rodzaj obuwia.

Trampek na rynku mamy bardzo wiele i wśród przeróżnych modeli możemy znaleźć idealne dla siebie. Wciąż ogromną popularnością cieszą się zwykłe, klasyczne trampki niskie z białą podeszwą. Tego rodzaju buty najczęściej możemy zobaczyć na nogach przechodniów na ulicach miast i miasteczek.

Szeroki wybór modeli i krojów trampek

Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się również wyższe trampki, zakrywające kostkę. Te dodatkowo będą stabilizować stopę podczas chodzenia, dlatego też wiele osób wybiera taką właśnie opcję. Zróżnicowana może być także podeszwa buta. Klasyczną podeszwę możemy zamienić na trampki na koturnie, które mogą doskonale prezentować się na stopie na przykład do sukienek czy spódniczek. Takie trampki z jednej strony dodają sportowego wyglądu, z drugiej jednak będą optycznie wydłużać nogi.

Zróżnicowana może być także kolorystyka trampek. Jedni preferują klasyczne kolory, inni decydują się dodatkowo urozmaicić swoje buty poprzez dodanie kolorowych sznurówek czy postawienie na bardziej szalone ćwiekowane, czy brokatowe trampki. Opcji jest tak wiele, tak że każdy bez problemu znajdzie tutaj https://royalfashion.pl/pol_m_KOBIETA_Obuwie_Trampki-1479.html coś dla siebie.