Noclegi

Hotel Bonum

InfoGdansk
3 marca, 2016

Trzygwiazdkowy obiekt działa w niewielkich kamieniczkach, których historia sięga XVIII stulecia. W hotelu restauracja z bogatą ofertą dań kuchni europejskiej. Na uwagę zasługuje szeroki wybór aromatycznych herbat, kaw i win.
W pobliżu wiele zabytków o wielkim znaczeniu historycznym. Jednym z nich jest budynek Poczty Polskiej, rozegrał się w nim jeden z pierwszych dramatów II wojny światowej. Nieco dalej Rybackie i Długie Pobrzeże – serce dawnego portu gdańskiego. Do Drogi Królewskiej z nagromadzeniem zabytkowych budowli zaledwie kilkaset metrów.
Hotel Bonum jest idealnym miejscem dla organizacji spotkania biznesowego czy konferencji. Bardzo chętnie zatrzymują się tutaj obsługiwani przez nas zagraniczni turyści.

Pokoje
Hotel oferuje 32 komfortowe pokoje, w tym dwa apartamenty oraz dwa pokoje klasy superior. W wyposażeniu: bezpłatny dostęp do Internetu, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD oraz sejf. W pokojach ciekawostka – wyeksponowane fragmenty XVIII – wiecznych cegieł.
W obiekcie również wygodna sala konferencyjna z miejscem dla 90 osób. Bogate wyposażenie daje możliwość udanej organizacji konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego.

Dane kontaktowe
Hotel Bonum
ul. Sieroca 3, 80-839 Gdańsk
tel.: +48 58 304 78 10
recepcja@hotelbonum.pl
www.hotelbonum.pl