Rozmaitości

Ferie zimowe w górach bezpośrednio przy wyciągu – Sprawdź Wille u Marty

InfoGdansk
22 września, 2022

Tylicz to polska wieś położona w południowej części Polski, w Beskidzie Niskim. Wokół wsi znajdują się wyciągi i trasy narciarskie, trasy biegowe, szlaki turystyczne i ścieżki spacerowe. Dzięki temu jest to idealne miejsce na zimowy wypoczynek z dziećmi. Tylicz noclegi to świetna opcja na spędzenie ferii zimowych w górach – Beskidzie Niskim – z dzieckiem.

Tylicz to polska wieś położona w południowej części Polski, na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Niskiego

Tylicz to polska wieś położona w południowej części Polski, w Beskidzie Niskim. Należy do województwa małopolskiego i znajduje się na granicy ze Słowacją. Wieś ma świetną lokalizację, znajduje się zaledwie 40 km od Krakowa i tylko 30 km od Bielska-Białej.

Ferie zimowe 2022 w górach z dziećmi – Tylicz noclegi z wyżywieniem, basenem, domki

Wszystkie te fakty sprawiają, że Tylicz jest jednym z najpiękniejszych kurortów zimowych dla rodzin w Europie. Ponadto posiada doskonałą infrastrukturę – jest tu wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić czas z rodziną w czasie ferii:

  • wyciągi narciarskie,
  • trasy biegowe (np. Gubałówka),
  • hotele z saunami,
  • hotele z basenami,
  • domki do wynajęcia,
  • restauracje,

i wiele innych atrakcji czekają na Ciebie! Sprawdź, jak przyjemne mogą być ferie zimowe z dzieckiem w górach w miejscowości Tylicz.

Wokół wsi znajdują się wyciągi i trasy narciarskie, trasy biegowe, szlaki turystyczne

Miejscowość Tylicz otoczona jest licznymi wyciągami narciarskimi, szlakami i trasami biegowymi. Pobliskie miejscowości oferują szerokie możliwości wędrówek latem i zimą. Okolica oferuje o wiele więcej możliwości wędrówek niż tylko Tylicz.

Latem można wędrować przez łąki pełne kwiatów lub wspinać się na zielone pastwiska, aby uzyskać spektakularne widoki. Zimą można cieszyć się spacerem jeszcze bardziej, ponieważ wiele zjawisk przyrodniczych robi szczególne wrażenie pod kocem śniegu. Zamarznięte wodospady, jaskinie lodowe i wielkie sople zwisające z drzew nadają spacerom przyrodniczym dodatkowy wymiar!

Dzięki temu jest to idealne miejsce na zimowe wakacje z dziećmi – ferie zimowe w górach z dzieckiem

Miejscowość jest świetnym miejscem na ferie zimowe z dziećmi, ponieważ:

Jest tu wiele tras narciarskich i wyciągów

Stoki narciarskie są podzielone na cztery obszary oznaczone kolorami w zależności od trudności, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego poziomu doświadczenia narciarskiego. Jeśli jesteś początkujący w tym sporcie, zielony stok będzie dla Ciebie idealny!

W zimie jest dużo śniegu

Nie będziesz musiał się martwić, że nie zobaczysz żadnego białego proszku po przybyciu do ośrodka. W rzeczywistości może być nawet za dużo śniegu dla Twojego dziecka – może być zmęczone zabawą na stoku przez cały dzień!

Tylicz noclegi to świetna opcja na spędzenie ferii zimowych w Beskidzie Niskim

Czego brakuje na tej liście? Hotelu, ot co. Sprawdź – Tylicz noclegi. Noclegi Tylicz ze śniadaniem dla rodzin z dziećmi – Willa u Marty – to świetna opcja na spędzenie ferii zimowych w Beskidzie Niskim.

Wnioski

Na zakończenie chciałabym wspomnieć, że Tylicz to świetne miejsce na ferie zimowe z dziećmi, ponieważ jest tam wiele atrakcji dla nich. Warto też wspomnieć, że miejscowość ma wiele zalet – jest blisko dwóch miast (Żywca i Bielska-Białej), gdzie można znaleźć wszelkie udogodnienia i rozrywki.