Informacje

Rajskie wyspy, które musisz odwiedzić

InfoGdansk
12 lipca, 2021

Butikowe biuro podróży CARTER® specjalizuje się w turystyce luksusowej, miedzy innymi w organizacji zagranicznych ślubów i podróży poślubnych. Według ekspertów najpiękniejsze miejsca na świecie aby spędzić miesiąc miodowy to wyspy Oceanu Indyjskiego – rajskie Seszele, bajeczne Malediwy, pachnący przyprawami Zanzibar oraz ‘perła oceanu’ – zielony i cudowny Mauritius. Prym wiedzie także odległa Polinezja Francuska i urokliwe Karaiby, w szczególności prestiżowa wyspa St. Barth i Turks i Caicos.

Polinezja Francuska to urzekające miejsce na drugiej półkuli; to wspólnota zamorska Francji, która obejmuje 5 archipelagów i ponad 150 wysp na Oceanie Spokojnym. To jeden z wymarzonych kierunków dla młodych par oraz dla osób, które pragną odnowić przysięgę ślubną. Luksusowe hotele na palach oferują atrakcyjne zniżki dla panny młodej i dodatkowe udogodnienia i romantyczne niespodzianki dla par.

Seszele nazywane są też często Wyspami Szczęśliwymi i Rajem na Ziemi. W ich skład wchodzi 115 przepięknych wysp pochodzenia koralowego i granitowego, porozrzucanych po Oceanie Indyjskim. Zaledwie 35 z nich jest zamieszana na stałe. Ich białe plaże pełne wygrzewających się w słońcu krabów obmywane są przez cały rok przez ciepłe i krystaliczne wody. Na lądzie znajdziecie endemiczne gatunki zwierząt, setki gatunków endemicznych ptaków i  roślin, a w przybrzeżnych rafach tysiące mieniących się kolorami tęczy ryb. Czyste i spokojne plaże zaliczane są do jednych z najczyściejszych na świecie; są one niezwykle popularnym miejscem dla młodożeńców. Śluby na Seszelach są rozpoznawane w Polsce, wystarczy okazać certyfikat ślubu i zarejestrować go w urzędzie krajowym.

Malediwy to 26 atoli, w skład których wchodzi łącznie około 1200 rajskich i ‘pocztówkowo’ pięknych wysp, położonych na równiku w kierunku Indii. Archipelag Malediwów to jeden z najdroższych, najmodniejszych i najbardziej pożądanych kierunków wakacyjnych. Znajdziemy tam kilkadziesiąt niezwykłych luksusowych hoteli z najnowocześniejszymi udogodnieniami. Malediwy szczycą się najbardziej białymi plażami na świecie, delikatnym aż wręcz aksamitnym piaskiem i krystalicznie czysto turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego Całości obrazu dopełniają niewiarygodne rafy podwodne pełne fenomenalnej przyrody jak na przykład wielkie stada mant, rekinów wielorybich czy płaszczek. Rafy na Malediwach zaliczane są do jednych z najlepszych miejsc na świecie do nurkowania z akwalungiem.

Rajskie wyspy w Europie?

Jeśli chodzi o europejskie kierunki to prym wiodą włoskie wyspy Capri i Sardynia oraz położone w Grecji Kreta, Santorini i Mykonos.
Korzyści i priorytetowe podróżowanie z CARTER®

Biuro podróży prezentuje Wam wyjątkową kolekcję najlepszych hoteli świata, gdzie możecie liczyć na szereg korzyści i bonusów. Przedstawiamy Wam wartości dodane do Waszych rezerwacji wakacyjnych i gwarantujemy atrakcyjne stawki na pobyt. Ze względu na naszą długą współpracę z większością luksusowych sieci hotelowych mamy bardzo dużą siłę przebicia jeśli chodzi o wynegocjowanie specjalnych stawek.

Jeśli poszukujesz pięknych wakacji na rajskich wyspach jak Malediwy, Seszele, Mauritius, Zanzibar, Bali czy Hawaje – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Inspiracje I ciekawostki o odległych Hawajach znajdziesz tutaj: carter.eu/blog/wycieczki-na-hawaje

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246, travel@carter.eu
Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie
www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje
www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos
www.facebook.com/CARTER.LuksusoweWakacje