Rozmaitości

Preparaty do wybielania zębów – 2 środki, po które warto sięgnąć w domu

InfoGdansk
23 listopada, 2022

Biały uśmiech to Twoje marzenie, jednak obawiasz się, że wybielanie zębów u stomatologa to długotrwały i bardzo kosztowny proces? Nie martw się, są rozwiązania, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Obecnie na rynku znajdziesz szereg bezpiecznych środków, które umożliwią Ci właściwą pielęgnację swojego uśmiechu w zaciszu domowym. Czytaj dalej, a podpowiemy Ci, jakie 2 preparaty do wybielania zębów są godne polecenia.

Jakie preparaty wybrać do domowego wybielania zębów?

Wiele się słyszy o niskiej jakości produktach, które mogą uszkodzić zęby, dlatego warto, abyś sięgnął po takie artykuły, które są rekomendowane przez specjalistów.

1. POLA LIGHT marki SDI

W przypadku, gdy chcesz zacząć swoją walkę o bielszy uśmiech, rewelacyjną opcją dla Ciebie będzie POLA LIGHT marki SDI. To innowacyjny system przeznaczony do domowego użytku, dzięki któremu już w 5 dni zauważysz znaczną różnicę. W tym produkcie łączy się wyjątkowa, wybielająca formuła oraz ustnik LED, który przyspieszy cały proces. Dużym atutem tego preparatu jest to, że nie tylko usuwa nawet wieloletnie przebarwienia, ale również przeciwdziała nadwrażliwości zębów i je wzmacnia. Wystarczy, że będziesz używał tego produktu przez 20 minut dziennie, a poczujesz się bardziej pewny siebie.

2. Opalescence PF marki Ultradent

Godnym polecenia artykułem jest też żel wybielający Opalescence PF marki Ultradent. Za sprawą swojej innowacyjnej formuły zapewni Ci bezpieczną, wygodną i szybką kurację. To preparat, który nakłada się na specjalną, przezroczystą nakładkę na zęby i całość nosi się przez całą noc. Ten proces trwa około tygodnia i trakcie jego trwania zarówno wybielisz, jak i zremineralizujesz swoje zęby, a także zabezpieczysz je przed próchnicą.

Sięgając po sprawdzone preparaty do wybielania zębów, nie ryzykujesz własnym zdrowiem. Internauci, którzy poszukują wyżej wymienionych produktów, często kupują je na https://sklep.gamajp.pl/wybielanie. Hurtownia Gama to miejsce stworzone przez profesjonalistów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w swojej ofercie posiada najlepsze rozwiązania – dla gabinetów stomatologicznych i nie tylko.