Rozmaitości

Nowoczesne urządzenia do pralni przemysłowych

InfoGdansk
10 marca, 2022

Planujesz założyć pralnię przemysłową? A może już dysponujesz takim miejscem, ale szukasz nowszych urządzeń, które znacząco usprawnią pracę Twoim pracownikom? Dziś przedstawiamy nowoczesne urządzenia do pralni przemysłowych, na które warto zwrócić uwagę. 

  1. Jaka pralka przemysłowa sprawdzi się w profesjonalnej pralni?
  2. Dlaczego warto wyposażyć swoją pralnię w magiel elektryczny?
  3. Gdzie kupić pralki przemysłowe i inne urządzenia do profesjonalnej pralni?

Jaką pralkę przemysłową kupić do profesjonalnej pralni? Dlaczego w takim miejscu warto mieć magiel elektryczny? Gdzie właściwie szukać nowoczesnych i wydajnych urządzeń, które znajdą zastosowanie w pralni przemysłowej, hotelowej czy usługowej? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w niniejszym artykule. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z tematem. 

Jaka pralka przemysłowa sprawdzi się w profesjonalnej pralni?

Pralka przemysłowa to kluczowe urządzenie dla każdej profesjonalnej pralni przemysłowej, hotelowej lub usługowej. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać odpowiednie rozwiązania, które zagwarantują nie tylko wysoką wydajność, ale i skuteczność. 

Na co zwrócić uwagę, kupując pralki przemysłowe? Ważnym parametrem jest przede wszystkim wielkość bębna oraz maksymalna liczba jego załadunku. Tę ostatnią właściwość producenci podają w kilogramach. Ponadto warto zwrócić uwagę na długość cykli prania, pobór mocy i charakterystyczne cechy wspomnianych cykli. Typowa pralka przemysłowa, którą poleca się każdej profesjonalnej pralni to taka, która daje dużo większą możliwość załadunku w porównaniu do pralek, które mamy w domu. Urządzenia tego rodzaju są z reguły duże, a zatem wymagają jednocześnie większej przestrzeni. Na rynku znajdziesz warianty o załadunku nawet 200 kg! To świetna opcja, jeśli zależy nam na tym, aby podczas jednego cyklu prania wyprać ogromną ilość tkanin. Duże pralki przemysłowe poleca się szczególnie środowiskom komercyjnym, czyli tam, gdzie ciągłe pranie jest koniecznością. 

Pralki przemysłowe dostępne na stronie gp-pralnia.pl/pralki-przemysłowe to nowoczesne rozwiązania, gwarantujące przede wszystkim efektywność, wysoką jakość i trwałość. W ofercie znajdziesz również urządzenia na monety. Asortyment obejmuje nie tylko standardowe pralki, ale także popularne pralnico-wirówki, które świetnie sprawdzą się tam, gdzie wymaga się wirowania pranej odzieży czy innych tkanin.

pralka przemysłowa

Dlaczego warto wyposażyć swoją pralnię w magiel elektryczny?

Dostępny na gp-pralnia.pl/magiel-przemysłowy magiel elektryczny to idealne urządzenie, dzięki któremu prasowanie prześcieradeł, zasłon czy pościeli jest szybkie i proste. Tego rodzaju maszyny wykorzystuje się do prasowania tkanin, które wyróżniają się sporym gabarytem. Magiel elektryczny znajdzie zastosowanie nie tylko w pralni usługowej, ale ogólnie w pralni restauracyjnej i hotelowej.

Na co zwrócić uwagę, kupując magiel elektryczny? Przede wszystkim warto decydować się na nowoczesne urządzenia, które gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo oraz prostą obsługę. Ważnym parametrem jest między innymi maksymalna temperatura, czas maglowania oraz siła docisku walca. Ponadto istotna będzie również powierzchnia prasująca, którą należy dostosować do własnych potrzeb.

magiel elektryczny

Gdzie kupić pralki przemysłowe i inne urządzenia do profesjonalnej pralni?

Zastanawiasz się, gdzie kupić nowoczesne pralki przemysłowe i inne urządzenia, które sprawdzą się w profesjonalnej pralni? Polecamy sprawdzić ofertę na gp-pralnia.pl, gdzie oprócz wspomnianych urządzeń znajdziesz także suszarki przemysłowe, stoły prasowalnicze, zgrzewarki do pakowania ubrań czy specjalistyczną chemię do przemysłowej pralni. W rozbudowanym asortymencie dostępne są  profesjonalne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym Twoja pralnia przemysłowa, hotelowa lub usługowa będzie kompletnie wyposażona. 

W przypadku maszyn pralniczych przeznaczonych do suszenia prania warto zwrócić uwagę na te, które pozwalają zachować świeżość oraz skutecznie usuwają substancje, które u niektórych osób mogą powodować alergię. Ze specjalistycznych urządzeń w ofercie znajdziesz także sprzęt, który pomaga w organizacji każdej pralni przemysłowej lub hotelowej. Mamy na myśli tutaj wózki transportowe czy sprzęt służący do segregacji tkanin oraz odzieży.  Natomiast w przypadku chemii dostępne są między innymi specjalistyczne detergenty, wybielacze oraz zmiękczacze. 

Dzięki tak rozbudowanej ofercie będziesz mieć pewność, że wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. Dobre wyposażenie pralni posłuży przez długi czas przy pracy ciągłej, więc taki zakup jest konieczny. Dzięki temu proces prania będzie przebiegał bezproblemowo w pralniach przemysłowych, podobnie jak proces prasowania. Można też kupić sprzęt do zadań specjalnych, czyli urządzenia pralnicze dla wymagających klientów. Zapewniają pracę z określoną prędkością, co ma ogromne znaczenie dla niektórych branż. O szczegóły warto zapytać sprzedawcę lub sprawdzić specyfikację sprzętu, a na pewno znajdzie się odpowiedni model.