Informacje

Nowe, zielone osiedle Pruszcz Park to idealne miejsce do zamieszkania

InfoGdansk
28 czerwca, 2021

 

 

Pruszcz Park jest osiedlem zielonym, nowoczesnym i nie brak w nim udogodnień, które sprawią, że każdy mieszkaniec zakocha się w tym miejscu. Nowa inwestycja realizowana jest przez Dewelopera Szymichowski, który poszczycić się już może budową innego osiedla na terenie Pruszcza Gdańskiego – Osiedla Olszewskiego, które to oferuje mieszkańcom wiele nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. W podobnym duchu powstał projekt Pruszcz Parku, który będzie zielonym rajem na mapie miasta. Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Mieszkać jak w parku

To, co wyróżniać będzie nowe osiedle na tle innych, to nowoczesne budownictwo skąpane w zieleni. Projektantom zależało na tym, by stworzyć kompleks, który zapewni mieszkańcom wysoki poziom komfortu życia i sprawi, że poczują na własnej skórze, jak to jest mieszkać w parku. Zieleń pojawi się pomiędzy budynkami – wybudowane zostaną skwery wypełnione roślinnością i małą architekturą. Roślinność będzie również motywem przewijającym się w projekcie części wspólnych wewnątrz budynków. Dzięki temu zachowany zostanie spójny charakter architektoniczny na osiedlu, mieszkańcy zaś będą mogli cieszyć się z mieszkania i wypoczynku w prawdziwie „zielonym raju”.

Mieszkania na miarę czasów

Nowoczesne budownictwo to coś, co dobrze rozumie Deweloper Szymichowski. W Pruszcz Parku mieszkańcy zakupić będą mogli lokale komfortowe, wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Mieszkańcy na parterze będą cieszyli się z dostępu do prywatnych ogródków, na wyższych kondygnacjach zaś z wygodnych balkonów. Dzięki temu rekreacja na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni będzie możliwa praktycznie w każdym miejscu.

Niektóre lokale będą również posiadały możliwość wydzielenia osobno kuchni. W mieszkaniach pojawią się także pomieszczenia, które łatwo będzie można przekształcić w pomieszczenie gospodarcze, dodatkową toaletę czy garderobę.

W projekcie części wspólnych oprócz wspomnianej już roślinności pojawi się również sporo drewna, co będzie podkreślało harmonijny i bliski naturze charakter Pruszcz Parku. Nowoczesność kryje się w prostocie.

Lokalizacja

Położenie osiedla również zachęca do zakupu mieszkania. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, gdyż kompleks znajduje się przy zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej w Pruszczu Gdańskim. Nie brak w okolicy sklepów usługowych, placówek medycznych czy szkół i przedszkoli. Mieszkańcy będą również cieszyli się z łatwego dojazdu do Trójmiasta. Do ich dyspozycji będzie także dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej.

Inne udogodnienia

W Pruszcz Parku powstaną również dobrze wyposażone place zabaw, które zapewnią miejsce do rekreacji całym rodzinom. Hale garażowe dostosowane zostaną do samochodów z instalacją LPG. Przygotowane zostaną również stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo osiedle ma zostać oświetlone instalacją LED, uruchamianą czujnikami ruchu. Pruszcz Park będzie zatem zielonym osiedlem pod każdym względem.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie internetowej dewelopera Szymichowski.