Rozmaitości

Jak wybrać wielozadaniowy wózek dla dziecka?

InfoGdansk
21 października, 2021
Zdjęcie: Jak wybrać wielozadaniowy wózek dla dziecka?

Współczesny rynek sprzedaży obfituje w produkty przeznaczone dla dziecka, tym samym umożliwia rodzinom wybierać różne artykuły z dowolnej kategorii, spośród naprawdę wielu dostępnych artykułów dla maluchów. Dzisiejsze nowoczesne sklepy stacjonarne i internetowe w sposób ciągły poszerzają swój asortyment, żeby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Wielu przyszłych rodziców jest zainteresowanych nowymi produktami, odzieżą oraz nowymi zabawkami, chcą w ten sposób jak najlepiej zaspokoić każdą potrzebę ich pierwszego dziecka. Często lista wyprawki dla dziecka jest dość długa, a na jednym z pierwszych zapisanych miejsc znajduje się najczęściej nowy wózek wielofunkcyjny.

Często poszukiwanym wózkiem jest typ z tzw. „górnej półki”. Chociaż wybór wózka jest dzisiaj priorytetowym, z uwagi na liczbę dostępnych wariantów, jest trudnym zadaniem. O wiele łatwiej jest dokonać wyboru poszukując naprawdę szczególnego wózka.

Takim szczególnym kandydatem może być wózek Cybex Priam. To wyjątkowy wózek z tej wspomnianej już „górnej półki”. Priam jest wózkiem 4 w1, ma styl, jest praktyczny i wygodny.

Cybex jest wózkiem niemieckiego producenta, który z precyzją zadbał o najmniejsze szczegóły. Styl wykonania tapicerki otaczającej wózek czy wykonanie skrętnych kół. Wózek ten idealnie nadje się dla noworodka, ponieważ posiada wygodną, przestronną gondolę.

W Cybex Priam jest ona w pełni przystosowana dla swobody ruchów dziecka, ma miękki materac i boczne ściany. Wózek posiada szeroko wyciąganą, budkę wentylacyjną. Priam to wózek wielofunkcyjny posiada również wpinane wygodne siedzisko dla starszaka oraz fotelik samochodowy.

Wózek Cybex jest wygodny w samym prowadzeniu, a umożliwiają mu to duże skrętne koła wózka. Są w pełni amortyzowane, odporne na nierówności podłoża i zniszczenia. Cybex Priam to wózek funkcjonalny o eleganckim i przyjemnym stylu, miły dla oka.

Zapewnia oszczędność czasu, sprawnie się składa, zajmuje niewiele miejsca, jest gotowy do transportu czy przechowywania. Spacer z maluchem w tak ekskluzywnym wózku będzie dla obu stron bardzo przyjemnym doświadczeniem.