Noclegi

Gdzie wyprawić wesele na Kaszubach?

InfoGdansk
12 grudnia, 2022

Szukasz ciekawej i niebanalnej lokalizacji imprezy weselnej? Myślisz o zacisznej scenerii szkolenia lub imprezy konferencyjnej? Warto więc wziąć pod uwagę region kaszubski, który obfituje w piękno przyrody i turystyczne atrakcje, a jednocześnie położony jest w bliskim sąsiedztwie trójmiejskiej aglomeracji.

Zatem z jednej strony cisza i oddalenie od męczącego zgiełku wielkich miast, z drugiej natomiast łatwość dojazdu i zestaw wielu atrakcji dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Hotel Victoria w Bolszewie

Atrakcyjnych możliwości w regionie kaszubskim nie brakuje, jedną z najciekawszych zapewnia trzygwiazdkowy Hotel Victoria zlokalizowany w Bolszewie, zaledwie kilka kilometrów od centrum Wejherowa.

Jednym z atutów tego obiektu jest łatwy dojazd, hotel jest oddalony od centrum Gdyni o 25 km, natomiast odległość do gdańskiego lotniska wynosi 45 km. Żaden problem, bo skorzystać przecież można z drogi krajowej nr 6 i funkcjonującej w jej ciągu trójmiejskiej obwodnicy.

W odległości trzydziestu minut samochodowej jazdy znajdują się przyrodnicze skarby i turystyczne atrakcje bałtyckiego wybrzeża.

Hotel oferuje 72 pokoje o komfortowym wyposażeniu, do tego restaurację, strefę wellness i spa, atrakcyjnie urządzony Aquapark oraz Bowling Cafe – idealną przestrzeń do organizacji imprez integracyjnych.

Z hotelu chętnie więc korzystają spragnieni pomorskich i kaszubskich wrażeń turyści. Z myślą o odwiedzających hotel przygotował atrakcyjne pakiety pobytowe.

Atrakcji w najbliższej okolicy faktycznie nie brakuje. Warto odwiedzić Wejherowo i przejść się ścieżkami Kalwarii – jednego z najstarszych tego rodzaju założeń sakralnych w Polsce. W pobliżu znajduje się Park Miejski im. Aleksandra Majkowskiego, to jeden z najładniejszych takich obszarów na terenie Pomorza Gdańskiego.

Warto też wybrać się nad morze, z Hotelu Victoria najkrótsza droga prowadzi do Dębek – popularnej miejscowości wypoczynkowej bałtyckiego wybrzeża.

W samym hotelu atrakcji też nie brakuje. We wspomnianym Bowling Cafe można rozgrywać turnieje bowlingowe, przetestować umiejętności przy stole bilardowym, czy też dać się ponieść tanecznym rytmom podczas imprezy prowadzonej przez profesjonalnego DJ-a.

W hotelu chętnie widziane są rodziny z dziećmi, na najmłodszych gości czeka Aquapark, sala rozrywki oraz plenerowy plac zabaw.

Wesele marzeń na Kaszubach

Jeżeli potrzebne będą sale na wesele w Wejherowie, to wtedy warto w poszukiwaniach i kalkulacjach uwzględnić Hotel Victoria w Bolszewie. Opisywany obiekt oferuje trzy sale weselne o zróżnicowanej stylizacji, które po połączeniu mogą pomieścić do 300 uczestników weselnej zabawy!

Obiekt zapewnia profesjonalną i szczerze zaangażowaną obsługę imprez o tak szczególnym znaczeniu. W weselnym menu można sobie zażyczyć zróżnicowanej kuchni, która może na przykład odsłonić bogactwo kaszubskich tradycji kulinarnych lub ukazać smaki tradycyjnej kuchni polskiej, za to w zaskakująco nieszablonowej odsłonie. Weselne menu ustalane jest indywidualnie, w trakcie ustaleń warto skorzystać z fachowej wiedzy i podpowiedzi zaangażowanego szefa kuchni.

Każdy wątek weselnej zabawy jest ważny, dlatego z udziałem profesjonalnej florystki można uzgodnić szczegóły kwiatowego wystroju stołów i weselnej sali. Potem już tylko wyczekiwać tego pięknego i jakże szczególnego dnia. Młoda para jest tradycyjnie witana chlebem i solą, a po powitalnym toaście zaczyna się weselna zabawa…

Na nowożeńców czeka też luksusowy pokój ze śniadaniem podawanym do pokoju lub w formie bufetu szwedzkiego.

Konferencje z kaszubskim folklorem

Oprócz imprez weselnych opisywany hotel proponuje również organizację przyjęć pierwszo-komunijnych, wieczorków panieńskich i innego rodzaju spotkań okolicznościowych.

Hotel Victoria specjalizuje się też w organizacji spotkań o charakterze biznesowym. Zatem jeżeli pojawi się zapotrzebowanie na sale konferencyjne i szkoleniowe w Wejherowie i okolicy – opisywany hotel będzie bardzo dobrym wyborem.

Hotel oferuje aż sześć sal konferencyjnych, w których zmieścić się może od 20 aż do 300 uczestników. Nietrudno więc o organizację kameralnej konferencji, czy też poprowadzonego z rozmachem szkolenia dla kilkuset uczestników.

Wspomniane sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, bardzo przydatny w prowadzeniu spotkań tego rodzaju. Wykorzystać więc można rzutnik multimedialny, system zaciemnienia pomieszczeń, wielki ekran oraz flipchart.

Obiekt zapewnia wyżywienie uczestników oraz dostęp do Aquaparku oraz Bowling Cafe. Organizując dłuższe tego rodzaju pobyty i imprezy integracyjne warto też pomyśleć o innych rozrywkach i możliwościach dostępnych w okolicy. Grupie uczestników można na przykład zafundować paintball, przejażdżki z użyciem quadów, zajęcia na strzelnicy, czy też wycieczki motorówkami. Integracyjny pobyt warto podsumować uroczystą kolacją lub innej formuły imprezą okolicznościową.