Rozmaitości

WORKI FILTROPOL.PL – WORKI FILTRACYJNE DLA CIEPŁOWNI GDAŃSK

InfoGdansk
5 kwietnia, 2023

Filtropol to wytwórnia filtrów która stawia na najwyższą jakość wszystkich naszych produktów oraz najwyższą wydajność filtracji. Do produkcji wykorzystuje najnowsze technologie oparte na międzynarodowych patentach. Ceni sobie innowacyjność i stale się rozwija. Przykłada również szczególną uwagę do materiałów z jakich tworzone są wyroby. Pasja i doświadczenie owocują w najlepsze urządzenia separujące cząstki ze strumieni gazów, zapewniając bezpieczeństwo instalacji wentylacji, klimatyzacji czy klimakonwektorów.

Filtropol to profesjonalna wytwórnia filtrów. Zajmujemy się produkcją i czyszczeniem strukturalnym worków i rękawów filtracyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment worków filtracyjnych w różnych wymiarach, produkowanych ze wszystkich rodzajów włókniny i tkaniny filtracyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:  https://www.filtropol.pl/worki-filtracyjne-c-8.html Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Produkty i usługi dobieramy do osobistych potrzeb. Służymy pomocą i profesjonalną radą.

Ważne – spore oszczędności finansowe! Oferujemy profesjonalną usługę regeneracji (czyszczenia strukturalnego) worków i rękawów filtracyjnych. Korzystamy z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Po procesie regeneracji worek filtracyjny uzyskuje parametry porównywalne do nowego, oryginalnego produktu. Dzięki znacznemu przedłużeniu żywotności worka filtracyjnego przedsiębiorstwa mogą ograniczyć koszty związane z koniecznością wymiany filtrów na nowe. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i skuteczne. Czyścimy szybko i tanio worki filtracyjne. https://www.filtropol.pl/czyszczenie-i-naprawa-workow-filtracyjnych-zgodnie-z-punktem-9-a-regulaminu-zaakceptuj-c-104.html

Wysokie parametry włóknin i tkanin filtracyjnych wykorzystywanych w ciepłowniach gwarantują długą żywotność worka filtracyjnego a proces czyszczenia strukturalnego jeszcze znacząco ją wydłuża.

Zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy najwyższą jakość worków filtracyjnych oraz rzetelne wykonanie usługi strukturalnego czyszczenia worków filtracyjnych. Nasi pracownicy chętnie pomogą w odpowiednim doborze produktu. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę internetową: https://www.filtropol.pl/