Rozmaitości

Sierpniowa premiera nowej powieści fantasy

InfoGdansk
10 lipca, 2022

Polska pierwszoosobowa powieść fantasy Vatani. Pozdrowiona jest niedługo pojawi się w księgarniach internetowych we wszystkich formatach: EPUB, MOBI, PDF. Nadchodzi czas aby wstąpić na ścieżkę Vatanów, z której podobno nie ma już powrotu.

22 sierpnia 2022 roku premierę ma nowa polska powieść fantasy autorstwa Szymona Chwalińskiego Vatani. Pozdrowiona. Jest to pierwsza część sagi Vatani opowiadająca o losach Madeleine, córki Cesarza która musi zmierzyć się z przeciwnościami losu zanim pozna samą siebie.

Przedstawiona w formie pierwszoosobowej powieści wizja świata widziana z perspektywy głównej bohaterki jest niezwykle dynamiczna. Tempo w miarę rozwoju fabuły tylko się rozwija, a decyzje Madeleine mają coraz większe konsekwencje. Pewnych kroków nie da się już cofnąć. Powieść przede wszystkim wpasuje się w gusta czytelników oczekujących akcji od pierwszej do ostatniej strony. Czy chcesz poznać prawdę na temat owianego złą sławą Hexagonu, miasta owianego legendą? Poznaj powieść, która zwraca uwagę na roztarte granice pomiędzy dobrem i złem.

Opis wydawcy:

Nazywam się Madeleine, podjęłam decyzję o ucieczce. Już nie chcę być jedynie córką Cesarza. Czuję, że jestem warta więcej. Przede mną Hexagon, miasto na szczycie. Szansa na nową przyszłość. A przeszłość? Zaklęta we wspomnieniach. Pierścień to pamiątka po dziecięcym marzeniu. Pragnę zrozumieć magię, będąc u jej źródła. Założyć Vatański kaptur.

Czasami, aby odnaleźć siebie wystarczy spojrzeć na świat ze szczytu góry i doznać olśnienia. Życie zwykle nie jest jednak takie proste. Wejdź do świata Vatanów i przekonaj się jak wiele trzeba poświęcić, aby odnaleźć samego siebie. Chcesz na własnej skórze doświadczyć walki o przetrwanie w mrocznym, przepełnionym ludzką pogardą Lesie Milczących? Madeleine nie raz stanie do walki. Niezależnie, czy chodzi o ból, czy o starożytną klątwę, w świecie Vatanów nigdy nie jest bezpiecznie.

Książka już w te wakacje będzie dostępna w sprzedaży m.in. na Legimi oraz w innych księgarniach internetowych.

Więcej na temat książki oraz bohaterów możesz przeczytać na stronie powieści fantasy: https://chwalinskis.pl/