Rozmaitości

Najlepsze gadżety reklamowe – inspiracje

InfoGdansk
27 grudnia, 2021

Kufle z nadrukiem czy filiżanki reklamowe? Smycze z logo czy bambusowe długopisy? Gadżety reklamowe to bez wątpienia doskonały sposób, by podziękować kontrahentom za owocną współpracę, a jednocześnie pozyskać nowych klientów i zwiększyć rozpoznawalność marki. Pojawia się jednak myśl… Jakie upominki z logo wybrać? Zobaczcie nasz ranking 7 najlepszych gadżetów reklamowych!

Pendrive

Gadżety elektroniczne są zawsze na topie, lecz o tym przekonywać was raczej nie musimy, nieprawdaż? Klasyczny pendrive z nadrukiem to jedno z tych rozwiązań, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, umożliwiając jednocześnie skuteczne zarządzanie organizacją pracy. Wasi klienci z pewnością docenią wasze starania! Pendrive w fikuśnym kształcie zmieści się w każdej kieszeni, a wy będziecie mogli obserwować niesamowite rezultaty w mgnieniu oka.

Filiżanki reklamowe

Gustowne, wyjątkowe i eleganckie – takie właśnie są filiżanki reklamowe! Stanowią bowiem jedną z najciekawszych, a zarazem najpopularniejszych propozycji na gadżety reklamowe dla klientów czy pracowników. Podarowane z okazji nadchodzących świąt sprawią, że na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech od ucha do ucha. Nic w tym dziwnego! Są praktyczne i atrakcyjne wizualnie. Nie zapomnijcie oczywiście o umieszczeniu logo marki w widocznym miejscu. Wówczas będziecie mogli obserwować niesamowite korzyści.

Filiżanki reklamowe, kufle z logo czy kubki Magic zamówicie tutaj.

Gadżety sportowe

Elektroniczna skakanka, a może… wysokiej jakości mata do jogi? Sportowe upominki to idealna propozycja dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Jeżeli zatem doskonale znacie preferencje swoich pracowników czy klientów, możecie śmiało pokusić się o wybór tego typu rozwiązania. Jak to mówią, sport to zdrowie! Dlaczego by zatem nie ułatwić codziennego treningu odbiorcom marki? Gadżety sportowe z logo zdadzą bowiem egzamin rewelacyjnie.

Długopisy 

Akcesoria biurowe nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Są funkcjonalne i użyteczne, co więcej – mogą zostać wykorzystane zarówno w domu, jak i w biurze. Akcesoria biurowe z logo sprawdzą się niezależnie od okazji, tym samym umożliwią wam skuteczną promocję marki bez obawy o wysokie koszty. Jakie długopisy warto wybrać? Najlepiej ekologiczne! Wykonane z bambusa długopisy przysporzą wam dziesiątki nowych klientów wyznających te same wartości.

Kubki termiczne

Ceramika reklamowa to nie tylko kufle z logo czy filiżanki reklamowe. Wręcz przeciwnie! Na każdym kroku znajdziecie wysokiej jakości rozwiązania, które zachwycą waszych klientów. Co zatem powiecie na wyjątkowe termiczne kubki z nadrukiem? My jesteśmy na tak! Kubki termiczne pozwolą waszym klientom cieszyć się gorącą kawą przez długi godziny, a wam generować pożądane zyski. Wystarczy umieścić oryginalny nadruk i gotowe. W tym wypadku metoda grawerowania laserem może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Smycze

Uwielbiamy klasyczne gadżety reklamowe i mamy nadzieję, że wy również! Kolorowe smycze z logo to podstawowy element wyposażenia każdego pracownika biurowego. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm chętnie wykorzystuje smycze w trakcie wydarzeń branżowych. Nadruk nawiązujący do waszej marki oraz wartości, jakie za nią stoją, pozwoli na szybką i łatwą identyfikację. I choć klasyczne smycze obecnie nie są tak chętnie wybierane, nie da się ukryć, że klienci wciąż je doceniają.

Bawełniana torba

Ekologiczne upominki firmowe z roku na roku zyskują coraz większą popularność, a co ciekawe – nie tylko wśród dużych przedsiębiorstw. Jako że świadomość społeczeństwa w zakresie ekologii znacząco wzrosła, powinniście w szczególności zwrócić uwagę na wybór gadżetów odpowiadających potrzebom i wartościom waszych klientów. Wielorazowa torba bawełniana z nadrukiem wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy, stanowiąc jednocześnie doskonały nośnik reklamy. Czego zatem chcieć więcej? No właśnie!

To już koniec naszego przeglądu najlepszych gadżetów reklamowych. Mamy nadzieję, że odrobina inspiracji będzie pomocna.