Impreza już się odbyła

Imprezy

Kids Station w Ergo Arenie

InfoGdansk
17 sierpnia, 2023

Większa część wakacji nie wiadomo jak i kiedy minęła, zatem już niedługo dzieci staną u progu nowego roku szkolnego, a po wakacyjnym przestoju wróci wiele tematów w rodzicielskim wydaniu.

Nieprzypadkowo więc w ostatni weekend sierpnia w hali Ergo Arena odbędzie się impreza Kids Station, która połączy wiele wątków rodzicielskiej i dziecięcej tematyki. Warto wtedy ten ciekawy obiekt sportowy odwiedzić, w jego przestrzeni splecie się wiele wątków jakże ważnych zagadnień i tematów.

Kids Station – targi rodzicielskie w Ergo Arenie

Impreza targowa będzie więc merytorycznym wsparciem dla osób zanurzonych w rodzicielstwie, czy też ze względu na rysujące się plany – dopiero zainteresowane tym wymagającym i jakże ważnym kierunkiem życiowym.

Na uczestników Kids Station czeka:

Strefa zabaw dla dzieci , w której pociechy powierzyć można uwadze i zaangażowaniu profesjonalnych opiekunów.

Wystawy i prezentacje marek z przedstawieniem szerokiego asortymentu produktów dla kobiet w ciąży, rodziców i dzieci. Ponadto oferty szkół językowych, klubów sportowych oraz prezentacje szerokiej gamy zajęć dodatkowych dla dzieci.

Wykłady ekspertów dotyczące szeroko pojętej dziedziny parentingu, zatem psychologów, położnych i autorów książek wartych uwagi.

Na koniec imprezy atrakcja, która z pewnością zachwyci najmłodszych uczestników, czyli koncert Bajkowe Hollywood, więcej szczegółów w dolnej części artykułu.

Zobacz też – 6 pomysłów na prezenty ślubne dla wierzącej pary młodej

Impreza nie ograniczy się do wykładów i prezentacji, bo stoiska tematyczne oferować też będą możliwość zakupów dotyczących wielu rodzicielskich zagadnień – od narodzin dziecka aż do szkolnej wyprawki.

Kids Station w Ergo Arenie – informacje

Kids Station w Ergo Arena;
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
26-27 sierpnia 2023 r.;
Impreza będzie trwać w godz. 8.00-21.00;
Część handlowa – 8.00-18.00, w godzinach 19.00-21.00 koncert Bajkowe Hollywood.
Wstęp na imprezę biletowany, bilety do nabycia między innymi:
https://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/kids-station/#bilety

Uwaga! Dla uczestników imprezy Kids Station udział w koncercie Bajkowe Hollywood za symboliczne 10 zł.

 

Bajkowe Hollywood – niezwykły koncert w Ergo Arenie

Ukoronowaniem każdego dnia imprezy będzie koncert Bajkowe Hollywood adresowany przede wszystkim do najmłodszych uczestników.

W trakcie koncertu artyści w asyście orkiestry symfonicznej wykonają utwory z ulubionych filmów dla dzieci. Na scenie wystąpią również tancerze, a formułę koncertu ciekawie poszerzy pokaz pasujących fragmentów filmowych.

Zobacz też – Jak przebiega leczenie ostrogi piętowej? Co pomaga na to schorzenie?

Zatem w ostatni weekend sierpnia warto w planach uwzględnić wizytę w Ergo Arenie. Położona na granicy Gdańska i Sopotu hala widowiskowo-sportowa dosłownie tętni życiem. W czerwcu w obiekcie odbył się koncert legendarnej kapeli The Scorpions, kilka tygodni później w hali rozegrane zostały finały Ligi Narodów w siatkówce mężczyzn, w których polska drużyna po raz pierwszy w historii zwyciężyła w tych trudnych i wymagających zawodach.