Impreza już się odbyła

Imprezy

Wykład online „Odessa: perła Morza Czarnego. Miasto i nie tylko…”

InfoGdansk
12 listopada, 2020
Zdjęcie: Wykład online "Odessa: perła Morza Czarnego. Miasto i nie tylko..."

We wtorek 17 listopada 2020 r., o godzinie 20:00 zapraszamy na wykład internetowy dr. hab. Aleksandra Kuczabskiego, prof. UG (Wydział Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego) oraz mgr. Aliny Boychuk (European Business Association, Western Ukrainian Office, Lwów) pt.: „Odessa: perła Morza Czarnego. Miasto i nie tylko…”, który odbędzie się w ramach nowego cyklu Instytutu Metropolitalnego METROPOLIE ŚWIATA.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.
Szczegóły techniczne podamy niebawem w oddzielnym poście na wydarzeniu!

Przyszłość to duże miasta i metropolie. Skupiają one coraz więcej ludności, kapitału i funkcji. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że dobrze zorganizowana i sprawnie funkcjonująca metropolia, to wysoki standard życia mieszkańców. Świadczą o tym zagraniczne doświadczenia samorządowe i metropolitalne.

Z uwagi na wielowątkowość tematu jaki poruszyliśmy na niedawnej konferencji naukowej „W poszukiwaniu inspiracji. Metropolie w ujęciu porównawczym”, zdecydowaliśmy się na kontynuacje tematyki poruszanej podczas wydarzenia.

Raz w miesiącu będziemy organizować spotkania, na których zaproszone przez nas osoby opowiedzą o funkcjonowaniu wybranej Metropolii na świecie. Będziemy spotykać się na ZOOMie na 20 – 25 min wykładzie po którym zaprosimy na 15 minutową dyskusje na poruszony temat.

Zapraszamy serdecznie!

INFORMACJE
Metropolie Świata: Odessa. Wykład internetowy dr. hab. Aleksandra Kuczabskiego;
Wtorek 17 listopada 2020 r., godzina 20:00;
www.facebook.com/InstytutMetropolitalny