Rozmaitości

Najlepsze polskie marki producentów odzieży streetwear

InfoGdansk
8 sierpnia, 2022

Jeśli jesteś ciekawy kolekcji najlepszych polskich marek, które zajmują się produkcją odzieży streetwear’owej, koniecznie odwiedź sklep membrana.pl! Prezentujemy szeroki asortyment produktów, które wpisują się w sportowy klimat. Jest to odzież dla fanów muzyki hip-hopowej, ale także przeznaczona do uprawiania sportu i sprawdzająca się świetnie jako homewear. Membrana Rap Gra to nie tylko skateshop, ale również źródło inspiracji dla każdego, kto interesuje się modą.

Najlepsze polskie marki streetwearowe na wyciągnięcie ręki

Polski rynek odzieży streetwear’owej dynamicznie się rozwija. Jest na nim obecnych wiele doświadczonych marek, które oferują swoim klientom najwyższą jakość wykonania produktów, ale przede wszystkim wyjątkowy, niepowtarzalny design. Wiele z tych firm należy do raperów, którzy zaczynali od robienia muzyki, a po osiągnięciu sukcesu poszerzyli swoją działalność także o projektowanie i produkcję odzieży. Linie ubrań nawiązują do twórczości artystów wprost albo są nią w jakimś stopniu inspirowane. Wśród takich marek znajdują się na przykład Prosto Wear, Ganja Mafia, Biuro Ochrony Rapu czy El Polako. Przykładem takiej marki jest również Moro Sport, której założycielem jest raper Ceube. Streetwear to jednak nie tylko rap, ale również firmy wywodzące się z innych źródeł. Dobrym przykładem jest Patriotic — marka, która promuje ideę patriotyzmu. Pit Bull z kolei wyspecjalizował się w tworzeniu odzieży dla zawodników sportów walki, takich jak MMA.

Jakie ubrania produkują polskie marki streetwear’owe?

Streetwear to przede wszystkim wygoda i luz. Odzież wywodząca się z kultury ulicznej nie może krępować ruchów. Przeciwnie, poszczególne modele zazwyczaj zawierają wiele elementów sportowych. W sprzedaży często pojawiają się oversizowe modele koszulek i bluz. Zapewniają one pełen komfort noszenia, a równocześnie mają uniwersalny design. Bluzy damskie są równie ergonomicznie zaprojektowane, co męskie. Podobnie, spodnie mają umożliwić przede wszystkim dynamiczny ruch. Dobrym przykładem są Moro sport spodnie, które szyje się w taki sposób, aby chodzenie w nich było przyjemne. Elastyczne materiały i ściągacze zwiększają komfort i funkcjonalność odzieży.

Jeśli jesteś fanem mody, na pewno docenisz także ciekawy design, którym charakteryzują się ubrania produkowane przez polskie marki streetwearowe. Wiele z nich ozdobionych jest ciekawymi grafikami wykonanymi przez bardzo zdolnych artystów plastyków. Inne zawierają inspirujące napisy związane z twórczością polskich raperów. W kolekcjach polskich marek streetwearowych często pojawiają się ciekawe, nieoczywiste zestawienia kolorystyczne, których próżno szukać w mainstreamowych sieciówkach. Odwiedź nasz sklep Membrana, aby zapoznać się z fantastycznymi kolekcjami polskich marek streetwear’owych, a na pewno się nie rozczarujesz. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. T-shirty, bluzy, spodnie, kurtki, buty i modne, intrygujące dodatki są na wyciągnięcie ręki.