Rozmaitości

Karty Pokemon TCG Lost Origin – czy warto mieć ten dodatek w swojej talii?

InfoGdansk
2 stycznia, 2023

Gra Pokemon TCG to jedna z najpopularniejszych karcianek. Gracze na całym świecie wymieniają się swoimi kartami i rozgrywają nimi emocjonujące pojedynki. Twórcom zależy na tym, by rozgrywki trzymały atrakcyjny poziom, dlatego co jakiś czas pojawiają się urozmaicenia w postaci rozszerzeń. Najnowszy dodatek – Lost Origin – podbił serca fanów i wprowadził do talii wiele nowych kart. Czy warto mieć go w swojej kolekcji? Czytaj dalej i poznaj go nieco bliżej!

Karty Pokemon TCG Lost Origin – na jakie nowości możesz liczyć?

Seria Sword & Shield powoli dobiega końca. Jedynym z ostatnich jej rozszerzeń jest dodatek Lost Origin. Gracze doczekali się w nim powrotu mechaniki Lost Zone, czyli stosu kart straconych, których nie można odzyskać w trakcie rozgrywki. Mimo to mechanizm ten pozwala na uruchomienie ciekawych zdolności Pokemonów w grze. Aby móc w pełni z niego korzystać, należy zbudować nową, specjalną talię.

Od czego zacząć? Jeżeli chcesz wzbogacić swoją talię o dodatek Lost Origin, rozpocznij od zestawu Elite Trainer Box, czyli pakietu startowego. Znajdziesz w nim m.in. opis nowych mechanik, listę dostępnych kart i wszystko, co niezbędne, by zacząć rozgrywkę w bogatszej odsłonie.

Które karty Lost Origin są szczególnie godne uwagi?

Karty Pokemon TCG Lost Origin przekonały fanów na całym świecie swoją wszechstronnością. Nowe, ulubione okazy znajdą wśród nich zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Dodatek umożliwia zbudowanie wartościowej talii od zera. Każdy kolekcjoner może też wzmocnić swój stos sporą liczbą boosterów. Lost Origin to ponad 190 kart. Znajdziesz wśród nich m.in.:

– 3 nowe Radiant Pokemon,

– 14 Pokemonów V,

– 6 nowych kart VSTAR,

– kartę VMAX,

– 30 nowych kart do galerii trenerów.

Nie da się ukryć, że karty Pokemon TCG Lost Origin są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Zarówno siła zawartych na nich stworków, jak i ich estetyka bez wątpienia przekonują do włączenia ich do swojej talii.

Gdzie znajdziesz oryginalne karty Pokemon TCG?

Poszukując kart Pokemon TCG Lost Origin, musisz zachować ostrożność. Pamiętaj, że jedyną wartość kolekcjonerską i podczas rozgrywek mają oryginalne egzemplarze. Kupuj je w miejscach, którym ufają inni użytkownicy. Do takich z pewnością należy e-sklep https://sklep.vr-tcg.com/ – znajdziesz w nim karty z wielu edycji, z licencją. Unikaj internetowych aukcji i kupowania tańszych egzemplarzy od nieznajomych w sieci. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zostaniesz uczciwie potraktowany. Podrobione karty nie mają żadnej wartości i nie wzbogacą Twojej kolekcji. Co więcej, nie możesz brać z nimi udziału w rozgrywkach.