Rozmaitości

Dziś podpisujesz, jutro surfujesz! Najszybszy Internet światłowodowy u Ciebie w domu w 24 godziny

InfoGdansk
20 października, 2023

Jak znaleźć dobrego dostawcę Internetu? Wystarczy porównać oferty, zwrócić uwagę na gwarancję przepustowości oraz cenę. Ważna jest także telewizja, a dokładnie ilość kanałów w wysokiej rozdzielczości 4K. Doskonałym dostawcą zarówno Internetu światłowodowego, jak i Telewizji 4K jest JMDI.

Lider w rankingu dostawców Internetu światłowodowego oraz Telewizji 4K

JMDI oferuje najwyższą jakość usług i to w dobrej cenie. Trzeba wiedzieć, że jest liderem zarówno wśród dostawców Internetu światłowodowego, jak i Telewizji 4K. Niezależny ranking przedstawiony przez „Pana Wybieraka” sklasyfikował JMDI na pierwszym miejscu w sierpniowym rankingu 2023 w kategorii „Najlepsza okazja cenowa” oraz „Najszybszy Internet”. Przeważnie jest tak, że dostawcy oferują albo dobrą jakość usług, albo korzystną cenę. Na szczęście w przypadku JMDI sytuacja jest zgoła inna, a mianowicie można liczyć zarówno na świetną jakość usług, jak i dobrą cenę. Internet światłowodowy jest naprawdę szybki i sprawdzi się nawet dla zawodowych graczy. Nie trzeba też obawiać się przerw, co zdarza się u innych dostawców. Dodatkowo telewizja 4K ma wyśmienitą jakość obrazu. Oglądając mecz możecie poczuć się jak na stadionie, zaś oglądając film – jak w kinie.   

Oferta, która zasługuje na uwagę to Pakiet VIP 4K

JMDI działa i oferuje swoje usługi w wielu miejscach Polski. Warto zapoznać się z ofertą i zapytać przedstawiciela firmy, czy również na Waszym terenie jest możliwość, by podłączyć światłowód i skorzystać z oferty, jaką jest Telewizja 4K. Jeżeli lubicie dobre okazje i to w nader korzystnej cenie, to możemy polecić Wam Pakiet VIP 4K. Macie dostęp do 7 kanałów 4K oraz dużej ilości kanałów rozrywkowych, informacyjnych, sportowych czy naukowych. Wreszcie każdy może znaleźć coś dla siebie. Oczywiście dostępne są także inne pakiety w równie dobrych cenach. Oferta jest bardzo szeroka, jednocześnie ciekawa. Podpisując umowę, od razu będziecie wiedzieć, ile będą wynosić miesięczne opłaty. Nie musicie też obawiać się, że w czasie trwania umowy coś się zmieni. Możecie także spersonalizować ofertę idealną dla Was, wybierając konkretne kategorie programowe. Spośród choćby kanałów regionalnych, informacyjnych – polskich czy zagranicznych, ale też muzycznych, edukacyjnych czy fabularnych. Dostępne są nie tylko kanały w standardowej rozdzielczości, ale też HD oraz oczywiście aż 7 kanałów HD. 

Dziś podpisujesz, jutro surfujesz – idealna oferta, gdy potrzebujesz szybkiego dostępu do sieci czy telewizji

Telewizja jest naszym oknem na świat. Dzięki niej można dowiedzieć się, co dzieje się nie tylko w Polsce, ale też w najbardziej odległych zakątkach świata. Ponadto telewizja może być źródłem rozrywki i dobrej zabawy, podobnie zresztą jak Internet. W wielu przypadkach Internet światłowodowy jest potrzebny do pracy, np. gdy pracujecie zdalnie bądź jesteście graczami zawodowymi. Jeżeli więc zależy Wam, by zyskać dostęp do telewizji oraz Internetu od razu, to możecie wybrać ofertę JMDI, a dokładnie „Dziś podpisujesz, jutro surfujesz!” Po podpisaniu umowy w 24 godziny zyskujecie dostęp do sieci i wielu kanałów TV. Jeżeli mieszkacie w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu czy na Podlasiu, to możecie skorzystać z oferty JMDI.