Rozmaitości

Auta na doby Gdańsk – płać tylko za przejechane kilometry

InfoGdansk
26 stycznia, 2024

Wynajem auta na doby to coraz popularniejsze rozwiązanie w dużych miastach Polski, w tym Gdańsku. Z takiej oferty korzystają między innymi podróżnicy biznesowi, którzy przyjeżdżają do Gdańska w celach zawodowych. Wiele osób rezygnuje z długiego dojazdu własnym pojazdem, stawiając na wynajem samochodu na miejscu. Panek Car Sharing to firma działająca w różnych rejonach Polski, umożliwiająca wynajem samochodu przy pomocy mobilnej aplikacji.

Jak działa aplikacja do wynajmu samochodu na doby?

 

Gdy chcesz wynająć auto na doby, Gdańsk to miasto, w którym znajdziesz bardzo dobrą ofertę. Dużym atutem jest dostęp do cennika i możliwość dokonywania rezerwacji oraz opłat online przy pomocy łatwej w obsłudze aplikacji. Chcąc korzystać z Panek Car Sharing, musisz jedynie ściągnąć aplikację na swoje urządzenie i zarejestrować konto. Kiedy konto zostanie aktywowane, otrzymujesz dostęp do pełnej oferty wraz z flotą dostępnych samochodów. Zdajemy sobie sprawę, że różni ludzie mają różne potrzeby, dlatego stawiamy na renomowane marki i różne typy samochodów. U nas możesz wynająć między innymi małego Fiata 500, Opla Corsę, bardziej luksusowe samochody, takie jak Mercedes-Benz, czy Mazda 6, jak również samochody dostawcze. Każdy użytkownik aplikacji może wygodnie sprawdzić, jakie auta są aktualnie dostępne i ile będzie kosztować wynajem konkretnego modelu na doby.

 

Auto na doby Gdańsk – ile to kosztuje?

 

Cennik usług Panek Car Sharing ustalany jest od stawki kilometrowej oraz indywidualnych czynników oferty. W zależności od modelu możesz wypożyczyć samochód osobowy lub dostawczy, dostosowany do Twoich potrzeb. Firma oferuje również wygodne abonamenty, które upoważniają do korzystania z rabatów i promocji.

 

Poruszanie się po Gdańsku może być trudne, dlatego wynajem aut na dobry cieszy się tak dużą popularnością, wśród klientów biznesowych. Oferta dedykowana jest także turystom, którzy chcą zwiedzić miasto, a nie mają do dyspozycji własnego pojazdu.