Rozmaitości

Gdańsk – znajdź idealne miejsce na Twoją konferencję!

InfoGdansk
27 kwietnia, 2024

Gdańsk to idealne miejsce na organizację konferencji, targów lub innego wydarzenia branżowego. Bogata oferta kulturalna, piękna architektura i nowoczesna infrastruktura miasta przyciągają uczestników nie tylko z Polski, ale także z całego świata. Jeżeli więc jesteś osobą odpowiedzialną za organizację jakiegoś ważnego wydarzenia, Gdańsk będzie doskonałą opcją. 

Jak wybrać najlepszy obiekt konferencyjny w Gdańsku?

Stolica województwa pomorskiego jest bardzo chętnie wybierana jako miejsce na organizację różnego rodzaju konferencji, sympozjów czy targów branżowych. Dogodne położenie Gdańska sprawia, że łatwo jest do niego dotrzeć zarówno drogą lądową, jak i powietrzną, a nawet morską. W związku z tym znaleźć w nim można rozmaite obiekty wyposażone w profesjonalne sale konferencyjne nad morzem. Gdańsk oferuje naprawdę duży wybór miejsc, w których  zorganizujemy eventy.

wyszukiwarka na desktopie

Sprawdzenie ofert wszystkich interesujących Cię obiektów mogłoby jednak zająć sporo czasu, którego zwykle brakuje podczas organizacji konferencji. Dlatego zdecydowanie lepszym sposobem na znalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej będzie skorzystanie z nowoczesnego narzędzia, jakim jest wyszukiwarka Konferencje.pl. Dzięki niej znajdziesz salę dopasowaną w 100% do potrzeb organizowanego przez siebie wydarzenia.

Dlaczego warto korzystać z Konferencje.pl?

Wyszukiwarka Konferencje.pl to innowacyjne, w pełni zdalne narzędzie, które ułatwi Ci znalezienie idealnego obiektu konferencyjnego w Gdańsku. W bazie znajdziesz aktualnie 156 starannie wyselekcjonowanych obiektów w Gdańsku, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Warto podkreślić, że korzystanie z wyszukiwarki jest całkowicie darmowe, a jeżeli pojawi się jakiś problem, można skorzystać z pomocy naszych konsultantów dostępnych online oraz telefonicznie.

Jednym z najważniejszych atutów wyszukiwarki jest jej intuicyjna obsługa. Wystarczy podać najważniejsze dane dotyczące wydarzenia, takie jak: data, miasto oraz liczba uczestników konferencji. W odpowiedzi otrzymasz wiele propozycji spełniających te podstawowe oczekiwania. Jednak to nie wszystko: na platformie znajdziesz ponad 100 filtrów, które pozwolą doprecyzować Twoje zapytanie. Możesz zdecydować np. o tym, czy konferencja odbędzie się w obiekcie w centrum miasta, czy na jego obrzeżach, w jaki sposób będą ustawione krzesła, jak będzie wyposażona sala konferencyjna itp.

Najciekawsze obiekty konferencyjne w Gdańsku

Wybór obiektu, w którym odbędzie się organizowane przez Ciebie wydarzenie, zależy głównie od tego, jak wielu gości planujesz zaprosić. W przypadku wielotysięcznych wydarzeń najlepszym wyborem będą dostosowane do tego hale sportowe i obiekty konferencyjne. W Gdańsku są to:

 • Ergo Arena: mieści do 15 000 osób.
 • AmberExpo: centrum konferencyjne z trzema salami dla 10 000 osób.
 • Hala Olivia: sala główna dla 4500 osób i mniejsze sale na sympozja i warsztaty.
 • Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe: mieści około 1000 osób.
 • Restauracja VIP: mieści się przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk i jest przeznaczona dla ok. 1000 osób.

konferencja nad morzem

W przypadku mniej licznych konferencji świetnie sprawdzą się sale oferowane przez wiele gdańskich hoteli, wśród których na szczególną uwagę zasługują:

 • Holiday Inn Gdańsk – City Centre: oferujący 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.
 • Mercure Gdańsk Stare Miasto: to aż 11 sal i możliwość zorganizowania konferencji dla 250 osób.
 • Q Hotel Grand Cru Gdańsk: to nowoczesny hotel z salami konferencyjnymi.
 • Radisson Hotel & Suites Gdańsk: elegancki hotel z salami konferencyjnymi i widokiem na miasto.
 • Puro Hotel Gdańsk: designerski hotel z salami konferencyjnymi i strefą chillout.

Inne interesujące miejsca na konferencje

Konferencje.pl to nie tylko hotele i hale sportowe – w wyszukiwarce znajdziesz także wiele innych interesujących lokalizacji, w których możesz urządzić niezapomniane wydarzenie branżowe.

 • Gdański Park Naukowo-Technologiczny Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe to 13 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.
 • Muzeum II Wojny Światowej – we foyer można zorganizować konferencję lub bankiet dla 400 osób.
 • Stary Maneż – Garnizon Gdański  – zachwycająca postindustrialna przestrzeń mogąca pomieścić ponad 1400 osób.
 • Prom Nova Star – to niebanalny pomysł na zorganizowanie konferencji na wodzie. Prom dysponuje salą konferencyjną na 150 osób.

wyszukiwarka konferencji na mobile

Korzystając z wyszukiwarki Konferencje.pl, z łatwością znajdziesz obiekt, który spełni oczekiwania zarówno organizatorów, jak i uczestników organizowanego przez Ciebie wydarzenia branżowego. Sale konferencyjne w Gdańsku to świetna decyzja, która sprawdzi się o każdej porze roku!

Materiał zewnętrzny.