Impreza już się odbyła

Imprezy

Spotkanie podróżnicze „Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda”

InfoGdansk
27 lutego, 2019

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze „Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda”. O swojej wyprawie opowie gdańska podróżniczka Diana Dziaduch, wstęp wolny.

Spotkanie podróżnicze w Projektorni GAK w Gdańsku

Sri Lanka jest zaledwie niewielką wyspą na Oceanie Indyjskim, a zachwyca swym niezwykle różnorodnym obliczem: przyrody, kultury, religii i zmiennej pogody. Ułożony Europejczyk wkracza w świat chaosu, hałasu i dzikich zwierząt. Nagle odkrywa, że tu nie tylko rośnie słynna cejlońska herbata, ale pieprz i wanilia.

Po leniwym wylegiwaniu się na rajskich plażach można wybrać się na trekking w góry i do lasów deszczowych. A na deser pożywić się pikantnym ryżem. Zapraszam na spotkanie, na którym opowiem o mojej miesięcznej podróży w pojedynkę dookoła Sri Lanki. Wyruszmy razem po tę egzotyczną przygodę.

Diana Dziaduch – biolog morza, przewodniczka po Trójmieście i pilotka wycieczek, z pasji podróżniczka, wolny duch, kochająca przyrodę i lubiąca fotografowanie. Do tej pory odwiedziła ponad 60 krajów w Europie, Afryce i Azji. Nie boi się w pojedynkę ruszyć w świat i odkrywać go na własną rękę.

INFORMACJE
Spotkanie podróżnicze „Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda”
Projektornia GAK
ul. Dworska 29 A, 80-506 Gdańsk;
Poniedziałek, 18 marca 2019 o 17:00 – 18:00;
Wstęp wolny