Rozmaitości

Czy prezent uniwersalny istnieje? Pięć pomysłów

InfoGdansk
20 grudnia, 2023

Nie masz pomysłu na prezent dla jubilatki albo jubilata? Nic straconego. Możesz zdecydować się na coś uniwersalnego, co ucieszy każdego. Kwiaty, a może ulubione słodycze i do tego kartka z życzeniami? Klasyczne propozycje nigdy nie są passe.

Roślina doniczkowa albo bukiet kwiatów i kartka z życzeniami dla kobiety

W przypadku kobiet uniwersalnym, aczkolwiek zawsze trafionym prezentem, może być bukiet kwiatów. Aby jednak ten był oryginalny, zamów go w kwiaciarni, która podąża za obecnymi trendami. Dobrym rozwiązaniem, zamiast wykorzystywania klasycznych wstążek i przezroczystego opakowania mogą być jutowe sznurki i szare bądź pastelowe papiery. Bukiet zachowany w boho lub rustykalnej stylizacji to od dobrych kilku lat absolutny hit.

Chcesz, aby wręczona roślina posłużyła solenizantce nieco dłużej, niż kilka dni? W takim razie zdecyduj się na tę w wersji doniczkowej. Optymalnym wyborem może być skrzydłokwiat albo niezniszczalny zamiokulkas. Jeśli jubilatka ma rękę do kwiatów, możesz jej podarować storczyka. Wymaga nieco więcej zabiegów pielęgnacyjnych, niż uprzednio wymienione, ale pięknie prezentuje się w praktycznie każdym mieszkaniu.

Do prezentu skompletuj też kartkę okolicznościową. Niezależnie od tego czy są to imieniny, urodziny, jubileusz czy inna ważna okazja – możesz zdecydować się na wersję papeterii pasującą do niemal wszystkich wskazanych powyżej wydarzeń. Kartki na różne okazje posiadają uniwersalne wzory życzeń i ciekawe grafiki na przodzie.

Dobrej jakości słodycze i kartka z życzeniami dla mężczyzny

Mężczyźni ucieszą się z ulubionych słodkości, do których również możesz dołączyć kwiaty – takie prezenty cieszą nie tylko kobiety! Decydując się na upominek w formie słodyczy, weź jednak pod uwagę preferencje samego zainteresowanego. Jeśli jest uczulony np. na orzechy bądź ogranicza cukier – upewnij się, że wybrany przez Ciebie upominek uwzględnia te wymagania.

Do podarunku dobierz ciekawą kartkę z życzeniami. Osobiście nakreślony podpis z serdecznym tekstem albo gratulacjami dopełni całość. Razem z upominkiem będzie stanowił zgrany duet.

Alternatywnie możesz dokupić inny, męski gadżet, na przykład scyzoryk, cygaro czy akcesoria do golenia. Nie będąc jednak zbyt banalnym – zrezygnuj z pary skarpetek albo krawata. Te propozycje, choć tradycyjne nie cieszą, jak oryginalne wyposażenie i dodatki.

Pyszne kawy i herbaty dla wszystkich solenizantów!

Ziarna kawy bądź herbaty liściaste to upominek nad wyraz uniwersalny. Taki podarunek zazwyczaj pasuje do wszystkich okazji i osób. Kiedy nie wiesz, na co się zdecydować, najlepiej byś odłożone pieniądze na prezent zainwestował właśnie w tego rodzaju produkt. Wybierz kawy aromatyzowane albo inne, unikatowe mieszanki. Podobnie możesz postąpić z herbatami – sprawdzą się klasyczne smaki, jak i niebanalne połączenia.

Podsumowując – kwiaty, roślina doniczkowa, dobrej jakości słodycze, kartka z życzeniami, kawa czy herbata – to bardzo dobre propozycje prezentów. Wszystkie klasyczne i uniwersalne, choć w odpowiednio skomponowany sposób jednocześnie oryginalne.

Artykuł sponsorowany.