Noclegi

Hotel Dal

InfoGdansk
3 marca, 2016
Podziel się

Komfortowy hotel o bardzo dogodnej lokalizacji – w gdańskiej dzielnicy Przymorze, skąd łatwy dojazd do centrum Gdańska, Sopotu czy Gdyni.
Wielkim atutem położenia jest przyroda, tuż przy hotelu rekreacyjne tereny Parku im. Ronalda Reagana. Ten wypoczynkowy kompleks w 2008 roku otrzymał prestiżową nagrodę Towarzystwa Urbanistów Polskich w II edycji konkursu na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce. Park bezpośrednio przylega do brzegu Zatoki Gdańskiej, zatem już po 10-minutowym przejściu malowniczymi alejkami i ścieżkami korzystać można z uroków plaży i morskiej wody.

Pokoje
W ofercie hotelowej 43 pokoje jedno i dwuosobowe oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, aparaty do odbioru telewizji satelitarnej oraz łącza internetowe. Podczas pobytu warto też odwiedzić hotelową restaurację, gdzie przy atrakcyjnych cenach oferowane są smaczne potrawy i znakomite trunki.

Dodatkowe możliwości:
Bezpłatny monitorowany parking;
Hotelowa wypożyczalnia rowerów;
Pięć znakomicie wyposażonych sal konferencyjnych.

Atrakcje w okolicy
Plaża nad Zatoką Gdańską
Park rekreacyjny im. Ronalda Reagana.

Dane kontaktowe
Hotel Dal
80-365 Gdańsk, ul. Czarny Dwór 4
tel.kom. 668 024 349
tel. +48 58 556 39 44
recepcja.gdansk@hoteldal.pl
marketing.gdansk@hoteldal.pl
www.hoteldal.pl

InfoGdansk
InfoGdansk – portal gdański z nawiązaniami do historii i turystycznych atrakcji regionu. To przedłużenie przewodnickiej aktywności gdansktur.pl